Šíp.deník.cz

Dominika Gottová: První narozeniny bez otce proplakala, děsí ji návrat Tima!

Od smrti Karla Gotta už sice uběhlo tři čtvrtě roku, Dominika Gottová se ale se ztrátou svého otce nesmířila. Před pár dny slavila první narozeniny bez něj a jak sama přiznala, stále je ze smrti otce velmi zarmoucená…

1 / 10
Dominika Gottová

Dominika Gottová svého otce vždy velmi obdivovala a byl pro ni vzorem. Přes to ale nedokázala splnit některá jeho přání, dokud ještě žil.

Zpěváka velmi trápilo, že jeho dcera bojuje se závislostí na alkoholu a netěšilo ho ani nefunkční manželství s Timem Tolkkim, ve kterém žila Dominika téměř dvacet let!

Když se rozhodla Gottová svůj život konečně změnit, bylo už pozdě. Její otec se změn nedožil, prohrál svůj boj se zákeřnou rakovinou. O to více se snaží jeho dcera nyní některé sliby plnit, nemá to však rozhodně jednoduché. Před pár dny prožila Dominika první oslavu bez slavného tatínka, nebylo to však radostný den, své narozeniny proplakala!

Se smrtí otce se Gottová zatím nevyrovnala.

Dominika GottováZdroj: Profimedia

Dominika Gottová si po návratu do Čech vydělává jako servírka a v práci musela být i na svůj narozeninový den! Domů se dostala až ve večerních hodinách, kdy si začala pročítat narozeninová přání. Jedno důležité ale chybělo!

"Večer jsem si v klidu sedla k telefonu a četla skoro tři stovky přání a gratulací. A pak jsem si uvědomila, že vlastně poprvé od táty nepřišla žádná! Rozbrečela jsem se," přiznala zdrcená Gottová deníku Aha.

Zároveň si prý znovu uvědomila, že už se s tatínkem nikdy neuvidí! "Byl to pro mě důležitý moment, protože já pořád nemůžu uvěřit tomu, že odešel. A tohle je další událost, která mě v tom utvrdila. Táta mi už nikdy k narozeninám nepopřeje," uzavřela. Zármutek ale nebyl jediný pocit, který ve svůj narozeninový den Dominika zažila! Polila ji totiž hrůza když se dozvěděla, že se její manžel Timo Tolkki opět chystá do Prahy!

Dominice Gottové došlo, že jí otec už nikdy nepopřeje…

'I když je dcerou nejznámějšího muže v republice, přes to pracuje jako obyčejná servírka. To chce odvahu a Dominika byla vždycky taková, nebála se práce. Má ale nárok na dědictví v podobě tantiému za hudbu po svém otci.'Zdroj: Profimedia.cz

Dominice Gottové nezapomněl k narozeninám její stále ještě právoplatný manžel Timo Tolkki! Ten jí ale přidělal velkou vrásku na čele, chystá se totiž přijet do Prahy a evidentně opět má v úmyslu svou ženu dobíjet!

"Timo chce v létě přiletět do Prahy, tak se s ním ráda jako kamarádka sejdu. Pořád mu ale opakuji, že vztah už obnovovat nechci," naznačila Gottová, že její neodbytný manžel má stále snahu ji získat zpět!

Během svého podzimního pobytu na sebe maniodepresivní muzikant Tolkki rád strhával pozornost bulváru, se kterým ochotně spolupracuje, a pouští ven intimní informace ze svého manželství! Není divu, že poslední měsíce si díky zavřeným hranicím Gottová oddychla! Tolkki totiž zůstal v pandemii uvězněn v Mexiku. Odtud se ale přemístil do Finska a tak nyní to do Čech už nemá tak daleko. Necháme se tedy překvapit, jako bude "usmiřování" Dominiky Gottové a Tima Tolkkiho vypadat. Máme se na co těšit!

Gottová po příjezdu z Finska působila zničeně.

'Zákon totiž jasně zakazuje zřeknout se jich předem a jelikož nebyla Dominika vyděděná, měla by rozhodně dostávat část zisku jako jeho dcera. Jedná se o miliony korun,' šokoval Tolkki, který se evidentně o věci kolem majetku po Gottovi zajímal!Zdroj: Profimedia.cz

Dominice Gottové tatínek velmi chybí.

Klid na pohřbu byl spíš takovým klidem před bouří. Brzy si Ivana a Dominika Gottovy začaly ostře vyměňovat názory před média. Velikou neplechu způsobil Timo Tolkki!Zdroj: Profimedia.cz

Tolkki se v příštích týdnech opět zjeví v Praze.

Timo TolkkiZdroj: Profimedia

Návrat Tolkkiho dělá Gottové starosti!

Gottová TolkkiZdroj: Profimedia

První narozeniny bez otce celé proplakala!

Na mnoho lidí sice zapůsobil, nejspíš ale ne tak, jak očekával. Kromě toho se lidé shodují na tom, že bezdomovec jako je Tolkki může Gottové aktuálně velice uškodit!Zdroj: Profimedia.cz

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů