Šíp.deník.cz

Neukázněná Gottová: V práci měla dostat padáka, svádí zadané muže

Dominika Gottová dělá od svého návratu do Čech jeden skandál za druhým. Nejprve svádí muže a syna kamarádky, která ji ubytovala a posléze se nedostaví do nového zaměstnání. Disciplínu po svém otci, Karlovi Gottovi, tedy rozhodně nemá.

1 / 13
Dominika Gottová

„Slyšel jsem, že měla nastoupit do práce už v pondělí, ale nepřišla. Dostal jsem informaci, že měla i dostat výpověď,“ řekl její bývalý domácí webu expres.cz.

Dominika Gottová zřejmě nikdy nebyla zvyklá na řád. Alespoň tomu by odpovídalo její současné chování. Když se odstěhovala z Finska do Čech, aby unikla nefunkčnímu manželství, ubytovala ji tu její kamarádka Šárka Rezková.

Dominika Gottová měla dostat výpověď

Dominika GottováZdroj: Profimedia

Místo, aby Gottová byla vděčná a snažila se v domácnosti pomáhat, když už bydlí zadarmo, tak raději míchala víno s absintem. Rezková se svým tehdejším snoubencem Miroslavem Kolodziejem se chodili do jejího pokoje koukat, zda žije.

„V březnu jsem na ni vystartoval a řekl jí, že má velký problém s alkoholem. Řekla mi, že chlastají všichni. Ona tu léčbu nikdy nepodstoupí, ona se má hodně ráda, nikdy jsem nepoznal tak bezcitného a chladného člověka,“ pokračoval Kolodziej.

Údajně nedorazila do práce

Dominika GottováZdroj: Profimedia.cz

Její přítomnost však byla nesnesitelná tak moc, že se vztah Rezkové a Kolodzieje rozpadl. Až nyní, po odstěhování Gottové, se dali znovu dohromady. Gottová mezitím prohlašuje, že u nich žila spořádaným životem a ještě na ně kydá špínu.

Rezková zase tvrdí, že tohle už by znovu dobrovolně neabsolvovala. Ničeho prý v životě nelituje, ale tohle byla chyba. Stejně to cítí Miroslav Kolodziej, který říká, že mu Gottová nabízela vztah a v době jejich nepřítomnosti se jim pokusila svést syna.

Šárce Rezkové obrátila život naruby

Dominika Gottová Šárka RezkováZdroj: Profimedia

„Syn nám před několika dny řekl, že v lednu, kdy byla Šárka na klinice a já pracovně v Německu, zůstal v domě jen s Dominikou a ona mu nabídla sex. Byli spolu dole v kuchyni u stolu. Seděli a ona se ho ptala nejprve na sexuální život, na holky. Pak se ho začala ptát, jestli to už zkoušel se starší ženou a jestli by neměl chuť. Lámala ho a pak mu nabídla sex,“ prozradil naštvaný Kolodziej.

Kolodziej sice není jeho biologický otec, ale stará se o něho jako o vlastního. „Náš společný známý se jí (Dominiky) na to ptal a ona mu na to řekla, že Dominik je hezký a ona si může dělat, co chce,“ uvedl, co mu sdělil jeho kamarád. Dominika dokonce sváděla i jeho samotného.

S Timo Tolkkim už nechce mít nic společného

Dominika Gottová si během devatenáctiletého vztahu s Timem Tolkkim pěkně zavařila. Život po boku maniodepresivního hudebníka nebyl zrovna jednoduchý a dá se říct, že dcera Karla Gotta přišla o vše, co měla.Zdroj: Profimedia.cz

„Nabídla mi vztah. Chlapovi, který má ženskou, co se o ni starala a pomáhala jí. Tehdy jsem s ní skončil, přestal jsem ji vozit a ona začala chodit pěšky,“ vyprávěl zděšený snoubenec Rezkové, který se s ní opětovně dal dohromady.

Gott by se za ni styděl

Skvělá nabídka na bydlení, kde by nemusela první měsíce Dominika Gottová platit nájem, zněla zprvu opravdu pohádkově! Jenže, Dominika nestihla reagovat na inzerát včas, ačkoliv věděla, že to není zcela standardní druh pomoci!Zdroj: Profimedia.cz

Ivana Dominiku nemůže vystát

Skvělá nabídka na bydlení, kde by nemusela první měsíce Dominika Gottová platit nájem, zněla zprvu opravdu pohádkově! Jenže, Dominika nestihla reagovat na inzerát včas, ačkoliv věděla, že to není zcela standardní druh pomoci!Zdroj: Profimedia.cz

Jsou s ní jen problémy

Dominika GottováZdroj: Profimedia

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů