Šíp.deník.cz

Další klacek pod nohy Dominiky Gottové! Právnička od ní dala ruce pryč!

Dominika Gottová dělá vše proto, aby mohla v České republice začít zcela nový život. Bohužel ale celou situace stěžuje její maniodepresivní manžel Timo Tolkki. Mediální obraz manželů je tak špatný, že od Gottové dávají ruce pryč i lidé, kteří jí původně nabídli pomoc!

1 / 11
Dominika Gottová

Dominika Gottová z přítomnosti Tolkkiho v Praze rozhodně není nadšená. Lži psychicky nemocného Fina došly tak daleko, že dcera Karla Gotta svolala tiskovou konferenci, kde se snažila chování manžela uvést na pravou míru.

"Timo lže, není pravda, že obnovujeme náš vztah, jak manžel v některých médiích tvrdí! Řeším rozvod přes finskou ambasádu, chci žít svůj život," tvrdila Dominika před pár dny.

Tolkki po prohlášení své ženy začal totálně vyšilovat a ihned vyslal protiútok! "Chci polovinu všeho, co Dominika má, nebo zdědí. Navíc, milionové dluhy padají i na mou manželku, máme je napůl," šokoval muzikant. Mediální přestřelka partnerů měla následně další dohru!

Tolkki své manželce nedělá moc dobré jméno.

Dominika Gottová Tim Tolkki tiskovkaZdroj: Profimedia

Tolkki ihned po prohlášení Dominiky Gottové začal kolem sebe plivat zlo. Ačkoliv pár hodin předtím svou ženu bezmezně miloval a tvrdil, že s k sobě vrací, najednou zase otočil.

Není to poprvé, co finská metalová hvězda vyhrožuje vymáháním majetku po zesnulém švagrovi Karlu Gottovi. Právě Tolkki je příčinou sporu mezi Dominikou a Ivanou Gottovou!

Za nemístné řeči svého manžela se Dominika Gottová dokonce vdově po otci Ivaně omluvila, vztahy jsou ale aktuálně na bodu mrazu. S nejstarší dcerou známého zpěváka navíc po všech skandálech odmítla spolupracovat právnička Klára Slámová, která jí původně slíbila pomoc ve věci dědictví!

Od Dominiky Gottové dávají postupně její známí ruce pryč.

Dominika Gottová Tim Tolkki tiskovkaZdroj: Profimedia

"Nabídla jsem paní Dominice Gottové pomoc z dobré vůle, ale už to takhle dál nejde. Musí si ujasnit, co chce," překvapila Slámová svým rozhodnutím pustit kauzu dědictví po Karlu Gottovi k vodě!

Přitom to byla právě slavná právnička, která přiměla Dominiku svolat tiskovou konferenci. Dva dny na to ale dala od případu ruce pryč. Gottová byla z jejího rozhodnutí nemile překvapená a prý se pokusí ještě Slámovou přemluvit, aby se vrátila k její obhajobě.

Zda se ale právní zástupkyně známá kauzou Jiřího Kajínka rozhodne podat pomocnou ruku podruhé, je zatím ve hvězdách. Jelikož se Tolkki rozhodl žít v Praze natrvalo, nebude to mít ani v budoucnu Gottová zrovna jednoduché…

Dominika Gottová se snaží zůstat pozitivní. 

Dominika GottováZdroj: Profimedia

Odmítnutí Slámové prý nechápe.

Dominika GottováZdroj: Profimedia

Přítomnost manžela přidělává Gottové vrásky na čele.

Dominika GottováZdroj: Profimedia

Tolkki odjel na pár dní z Prahy na Kostariku.

Dominika Gottová Tim Tolkki tiskovkaZdroj: Profimedia

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů