Šip.deník.cz

Nový život nebude: Dominika Gottová zůstává v Česku a našla si práci ve skladu

Dominika Gottová pomýšlela na návrat do Finska. Měla v plánu urovnat spory s manželem Timo Tolkkim a žít s ním ve spokojeném svazku. Všechno ale nabralo nečekaný spád. Nejstarší dcera Karla Gotta se nakonec rozhodla zůstat v Česku, kde si našla novou práci.

1 / 13
Dominika Gottová

Nejstarší dcera Karla Gotta už má všech životních peripetií dost a rozhodla se definitivně usadit v Česku. To ještě před relativně krátkou dobou nezamýšlela. Naopak. Chtěla prchnout zpět do Finska, kde by měla konečně trochu soukromí.

„Dominika má podle mě naprosto zničenou psychiku. Když byla v Praze doma a u domu zastavilo auto, hned byla jak na trní a myslela si, že jsou to buď fotografové, nebo jiní lidé, kteří ji sledují. Podezírala všechny cizí lidi kolem sebe,“ řekl eXtra.cz její blízký kamarád.

Dominika Gottová pomýšlela na návrat do Finska

Dominika GottováZdroj: Profimedia

„Někdo by to nazval paranoií, což nemůžu posoudit, nejsem psychiatr, každopádně je fakt, že Dominika působí jako dost labilní člověk. A to, že ji v Česku hned každý pozná, jí moc nepřidávalo. Ve Finsku je noname, když bude chtít, klidně se tam může vrátit do starých kolejí a nikdo nic nebude řešit,“ dodává.

Návrat k manželovi by ale nedával smysl. Sama Dominika přiznala, že je nemocný a nedá se s ním žít. „Má maniodeprese, které se ukázaly v pokročilém stádiu leckdy nebezpečné! Přinejmenším nesnesitelné pro společné soužití,“ svěřila se Dominika již dříve Blesku.

Měla v plánu urovnat spory s manželem Timo Tolkkim

Timo TolkkiZdroj: Profimedia

Nejprve od něj tedy utekla, posléze se k němu chtěla vracet a začít s ním znovu a nyní opět otočila. Dle informací Expresu se rozhodla zůstat v Česku, kde si našla novou práci. Sama dříve pracovala především v oboru gastronomie, ale teď chce zkusit něco jiného.

„Poslala svůj životopis do Amazonu, kde teď ve velkém nabírají nové zaměstnance, a oni ji vzali. Přátelům se na Silvestra svěřila, že má nastoupit hned v lednu,“ řekl Expresu zdroj, jenž si nepřál být jmenován.

Všechno nabralo nečekaný spád

Dominika GottováZdroj: Profimedia

„Slíbili jí plat asi 25 tisíc měsíčně. Má pracovat jako skladnice a jezdit na vysokozdvižném vozíku. Z toho má ale velký strach a sama neví, jestli to vůbec zvládne,“ dodal zdroj Expresu.

Již dříve o její krizi identity promluvil blízký přítel Luboš Procházka. „Ona sama o sobě říká, že se necítí dobře, že nevypadá dobře, takže je to tím umocněné. Dominika má velký strach o práci, protože v tom pohostinství není takový obrat jako byl. Táhne vlastní nájem,“ prozradil na ni Procházka Šípu.

Nejstarší dcera Karla Gotta se nakonec rozhodla zůstat v Česku

Dominika GottováZdroj: Profimedia

„Myslím, že po tom, co je skoro rok tady, sama zvažuje, zda udělala dobře, že se vracela do Česka, protože je pod drobnohledem lidí. Ona sama říkala, že do těch lahůdek se na ni všichni chodí dívat jako do ZOO, takže je tam víc aspektů, ve kterých jí rozumím i nerozumím,“ dodal.

Dominika dříve pracovala v lahůdkách, které jsou v obchodním domě Palladium. V současné době skáče šipku do neznáma, tak snad jí odvážný krok konečně přinese štěstí.

Dominika si našla novou práci

Dominika GottováZdroj: Profimedia

Dominika dříve pracovala v lahůdkách

Dominika GottováZdroj: Profimedia

Snad jí odvážný krok konečně přinese štěstí

Dominika GottováZdroj: Profimedia

Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů