Šíp.deník.cz

Sláva otce ji drží nad vodou: Takhle z ní Dominika Gottová těží

Dominika Gottová nikdy neměla příliš peněz. Otec se s ní ještě během svého života vyrovnal, ale ona tím pokryla dluhy manžela. O úsporách v době pandemie koronaviru tedy nemůže být ani řeč a vzhledem k tomu, že dělá v gastronomii, může se brzy ocitnout na úplném dně. Prvorozená dcera Karla Gotta je však chytrá hlavička a vymyslela, jak si peníze přivydělat.

1 / 13
Dominika Gottová

Těžko říci, zda by Karel Gott měl radost z toho, jak Dominika těží z jeho slávy. Po smrti Gotta je o ni pochopitelně zájem, ale pokud jste si mysleli, že se na večírku objeví je tak, tak to jste na omylu. Dominika do společnosti zavítá, ale za peníze.

Ještě před vládou vyhlášenou karanténou Dominika obrážela večírky. Podle týdeníku Sedmička inkasovala slušné částky a svou práci brala vážně, jelikož ani nepila. Organizátoři rozhodně nemají problém jí platit. Ví, že se jim to vyplatí.

Dominika na oslavě narozenin producenta Gabriela Grilotta

Dominika GottováZdroj: Profimedia

Nedávno se tak mihla na privátní oslavě 60. narozenin producenta Gabriela Grilotta. „Osobně se neznáme, ještě jsme se neviděli. Znal se s mým tatínkem a opět jsem si s ním oživila italštinu,“ řekla Gottová dle týdeníku Sedmička.

Na večírek dorazila celá rozesmátá a blesky fotoaparátů jí nevadily, ba naopak. Na pódiu pak Gabrielovi poblahopřála a přiťukla si s ním skleničkou. Práce to tedy není příliš složitá. Zanedlouho po večírku pravděpodobně inkasovala honorář.

Dominika všechny zajímá zejména kvůli jejímu otci

Dominika GottováZdroj: Profimedia

Možná díky tomu zvládá krizi, která teď přišla. V době pandemie koronaviru jsou podle nařízení vlády zavřené veškeré podniky. Je velmi pravděpodobné, že Dominika přišla načas o práci, a tak musí sáhnout do svých úspor, které, doufejme, má.

Karel Gott ji sice během života vyplatil, ale ty peníze Dominika už dávno nemá. „V přepočtu šlo o sumu šesti miliónů korun. Táta se ke mně zachoval úžasně a je mi moc líto, že jsem za jeho života nebyla schopná dostatečně nahlas říci, jak moc toho pro mě udělal,“ řekla Blesku Gottová.

Peníze od táty použila na dluhy svého manžela

Dominika GottováZdroj: Profimedia.cz

Za peníze si plánovala pořídit byt v Praze, jelikož už tehdy měla krizi s manželem Timo Tolkkim a chtěla od něj odejít. Nakonec se k němu vrátila a pokračovala ve společném soužití ve Finsku. Peníze padly na jeho dluhy.

„Ivana mi to strašně vyčítala, že jdu zpátky do Finska. Že mi táta v Česku pomohl, s bydlením i i prací, investoval do mě, a já beru kramle,“ dodala Dominika. Později si však musela přiznat, že Ivana měla tehdy pravdu. Na to, změnit svůj život, není nikdy pozdě, a tak se Gottová od manžela odstěhovala až nyní.

Na Karla Gotta vzpomíná s láskou

Dominika Gottova s Karlem Gottem.Zdroj: Profimedia.cz

To ale netušila, že ten se jen tak nedá a vydá se za ní. Dominika musí být na prášky z toho, že Timo chce najednou také žít v České republice. Sám se nijak netají tím, že chce Dominiku zpět, ale ona už je jinde. Ví, že Timo její osudový muž zkrátka není.

Finský muzikant se s tím snaží smířit a pomalu začíná lovit v jiných vodách. V současné době je uvězněn v Latinské Americe kvůli pandemii koronaviru. Odjel tam kvůli pár pracovním nabídkám a v současné době se nemůže vrátit zpět. Může si ale užívat s tamními kráskami, kterým lovec Timo určitě neodolá.

Dominika má úspory z večírků, které obráží

Dominika GottováZdroj: Profimedia

Timo Tolkki ji chce zpět

Dominika Gottová Tim Tolkki tiskovkaZdroj: Profimedia

Gottová o něj nestojí

Dominika Gottová Tim Tolkki tiskovkaZdroj: Profimedia

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů