Šíp.deník.cz

Pauza kvůli miminku? Chci si to období užít, říká Tatiana Dyková

6 fotografií 6
Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk.
Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk.
Zdroj: Profimedia.cz
Ťáňa Vilhelmová a Vojta Dyk na plese Ťáňa Vilhelmová a Vojta Dyk na plese Ťáňa Vilhelmová a Vojta Dyk na plese Ťáňa Vilhelmová a Vojta Dyk v objetí
Sdílej článek:

Tatiana Dyková má napilno. V současné době totiž představuje Medu Mládkovou ve hře Meda a do toho se musí starat o své tři syny. Prvního máje letošního roku se navíc provdala za modlu všech náctiletých dívek – Vojtěcha Dyka. S krasavcem má prozatím jen jedno dítě, jelikož dva chlapce má z předchozího manželství. Nedávno však jakoby naznačila, že se chystá na další miminko.

Herečka Tatiana Dyková žije ve šťastném svazku s Vojtou Dykem, kterého si vzala prvního máje letošního roku. Rodinu má opravdu velikou a nyní prozradila, že si nejen kvůli ní dává pracovní pauzu. Trvat bude až rok. Naposledy si delší pauzu dávala, když chtěla s Dykem miminko. Bude snad další?

Chce Tatiana rozšířit rodinu?

„Velkou roli v pauze hraje i svatba, chci si to období ještě užít. Roli hrají i přátelé. Cítím bod, kdy jsem něco dotáhla někam, a teď se chci rozhlédnout, jestli v tom pokračovat. Zda jsou ještě nějaké cesty, chci ještě něco jiného zkusit nebo jinak. Člověk chce mít tak nějak čistý stůl. Je možné, že mě chytne úplně něco jiného,“ prozradila Dyková v pořadu Výzva na TV Seznam.

Nesmí vám uniknout

Herečka vše nechává volně plynout a sama říká, že se uvidí, co život přinese. Fanoušci ale tuší, že Tatiana by dost možná chtěla další miminko. V minulosti se nechala slyšet, že by si s Dykem přáli holčičku. Následně se jim v roce 2013 narodil syn Alois. Dva starší chlapce, Františka a Cyrila, má s bývalým manželem Pavlem Čechákem.

Herečka už je rozhodnutá

Zachtělo se snad Dykové dorovnat skóre a mít s každým mužem dvě děti? V pořadu Výzva to napřímo neřekla, ale chytrým hlavičkám jasná souvislost neunikne. Pravdou také je, že Dyková se pracovně opravdu nezastaví. Dosud hrála v představení Meda právě Medu Mládkovou. Od září ale započala roční pauzu

Nesmí vám uniknout

„Rozhodla jsem se, že si pauzu dám od derniéry Medy v této sezóně. Nechci nic nového natáčet ani zkoušet. Jsem pro to stoprocentně rozhodnutá,“ dodala Dyková. Pokud ale Tatiana s Vojtou skutečně touží po dalším potomkovi, měla by si pospíšit. Herečka je o sedm let starší než Vojta a bránit v početí by jí mohl právě věk.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů