Šíp.deník.cz

Herci z Kutila Tima postupně vymírají: Bolestný konec souseda Wilsona...

Komediální sitcom z devadesátých let Kutil Tim, zná jistě mnoho z vás. Seriál byl celkem vysílán dlouhých devět let od roku 1991 do 1999. Bohužel, ne všichni herci měli vlídný osud. Kdo z hlavních hvězd už není mezi živými?

1 / 12
Tim Allen

Americký televizní seriál Kutil Tim se jeden čas stal doslova kultem. Za natočení deváté série dostal herec hlavní postavy nabídku na honorář neuvěřitelných padesát milionů dolarů!

Tim Allen ale nabídku odmítl a tak finální počet sérií je osm. Ačkoliv je seriál starý dvacet let, stále má mnoho fanoušků, kteří si rádi díly pouští a nostalgicky vzpomínají na oblíbený pořad.

Tim Allen se po roli seriálového Tima objevil v dalších filmech a pokračuje ve své herecké kariéře. Jeho kolegové ale takové štěstí neměli, pro některé z nich si už dokonce přišla předčasně zubatá!

Soused Tima, herec Earl Hindman zemřel na rakovinu.

Earl HindmanZdroj: profimedia

Kromě samotného Tima bylo v seriálu pár dalších velice výrazných postav. Nezapomenutelný byl například soused Wilson, kterého hrál Earl Hindman. Jeho role byla zábavná v tom, že nikdy neukázal celou tvář, vždy kousek obličeje zakrýval plot, či jiná rekvizita.

Earla ale dohnala jeho vášeň pro kouření. Herec byl veliký milovník tabáku a svým oblíbeným cigaretám neuměl říct ne. Letité kouření mělo za následek rakovinu plic.

Lékaři mu smrtelný verdikt sdělili v roce 2003 a bohužel pár měsíců na to zemřel. Bylo mu pouhých 61 let  To však není jediný člen Timovi party, který si neužil klidný důchod a opustil tento svět předčasně…

Earl jako soused Wilson. Jako vždy jen půlka obličeje.

Earl HindmanZdroj: profimedia

Druhý herec, který zemřel na následky nemoci je Mickey Jones. V Timovi hrál svérázného konstruktéra Peta, který často hrával na plastové barely, které sloužily místo bicích.

O tom, že na tom není herec se zdravím nejlépe, se vědělo, dlouhá léta bojoval s cukrovkou! Nakonec ho nemoc přemohla.

Mickey zemřel v únoru roku 2018, bylo mu krásných 76 let. Nebyl však jen herec, udělal velikou kariéru jako muzikant, bubeník. Za roky v hudební branži se jeho jméno objevilo celkem na sedmnácti zlatých albech!

Mickey podlehl zákeřné cukrovce.

Mickey JonesZdroj: profimedia

Takto hrál v Timovi na bicí z barelů!

Mickey JonesZdroj: profimedia

Allen má oprávněně svoji hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu! Jeho začátky ale rozhodně nebyly jednoduché! V roce 1978 byl zatčen na letišti za držení téměř kilogramu kokainu! Nakonec naprášil své kumpány a díky tomu snížil svůj trest z původního doživotí na tři až sedm let, ze kterých si nakonec odpykal pouhých 28 měsíců.

Mimo to, věděli jste, že propůjčil Tim svůj hlas postavičce Buze Rakeťáka z pohádky Toy Story? Seriál Kutil Tim má ve svém obsazení opravdu zajímavé herce s nevšedními životními příběhy…

A co vy? Znáte Kutila Tima? A chytil vás tento sitcom za srdce, nebo patříte k jeho zarytým odpůrcům?

Tim se za dvacet let téměř nezměnil.

Tim AllenZdroj: profimedia

Timův hlas dabuje Buze Rakeťáka.

Tim AllenZdroj: profimedia

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů