Šíp.deník.cz

Eliška Balzerová se SVĚŘILA S TAJEMSTVÍM: Manžel si ji omotal kolem prstu!

Oslnivá herečka Eliška Balzerová měla obrovské štěstí. Zatímco její kolegyně se rozváděly, rozcházely, hádaly s expartnery, tak sympatická blondýnka vsadila na jednu kartu, která jí vyšla. Ale je s Janem Balzerem opravdu vše tak zalité sluncem, jak se umělkyně snaží prezentovat?

1 / 22
Eliška Balzerová

Eliška BalzerováZdroj: Koláž Šíp

Herečka Eliška Balzerová měla ohromné štěstí a před více čtyřiceti potkala svou životní lásku.

Eliška je se svým manželem dlouhých 40 let.Zdroj: Profimedia.cz

Herečka Eliška Balzerová vždycky milovala život. Ráda si užívala, chodila za zábavou, uměla protančit střevíce. Ale vždycky věděla, kde má své hranice a jak se má chovat. Jako správně vychovaná holka, než přišly rozjařené kamarádky.

Na ty bujaré časy ale už může jen s úsměvem vzpomínat.

Svého muže by nevyměnila za žádného jiného.Zdroj: Profimedia.cz

„Já byla taková ta drzá holka a Elsa mě jako by obdivovala. Já jsem ji zase obdivovala, jaká to byla slušná a spořádaná děvčica. A říkala jsem si: Tuto holku musím předělat!“ prozradila s úsměvem Jana Švandová.

Eliška sice byla dobře vychovaná, ale měla v sobě divokou krev z Moravy, takže noční život jí nebyl vzdálený.

Eliška BalzerováZdroj: archiv

A jak Jana řekla, tak také udělala. Sama Eliška totiž přiznala, že i na nějakou chvíli dost zdivočela a poznala bohémský život. „Prostě jsme si jako studentky urvaly z večírku nějakého hezkého kluka – a hotovo,“ řekla s úsměvem Balzerová.

Řekli byste do herečky, že byla až tak rozdováděná, že si užívala života plnými doušky.

Snímek ze zkoušky Němcové Babičky, která má premiéru už ve čtvrtek.Zdroj: DNF

Pak ale přišel obrovský zlom! Do života Elišky vstoupil muž jménem Jan Balzer a její život se obrátil vzhůru nohama. Ta tam byla její divočejší povaha, najednou už nešla z večírku na večírek. Stala se z ní příkladná partnerka.

Už přes čtyřicet let ulehá vedle stejného muže. Jen na pár chvil kvůli natáčení to byl Jiří Bartoška.

Jiří Bartoška a Eliška Balzerová ve filmu Teorie tygraZdroj: archiv

„Můj muž mě hodně ovlivnil. Byla jsem zarputilá moravská palice a on mě naučil dívat se na věci s nadhledem a humorem. Zasmát se sám sobě je někdy nejlepší řešení,“ nemůže svého muže vynachválit.

Eliška se snaží celý život brát s nadhledem a hlavně se na všechny smát.

Eliška BalzerováZdroj: Šíp/Jiří Herman

Sice jí s tím vztahem skončil svobodný, bezstarostný život plný zábavy a mejdanů, ale ona se ráda nechala zatáhnout do rodinného života a být ta, která se nemá potřebu žít nočním životem, ale ráda tráví večery s mužem svého života.

Když zrovna nenatáčí, vystačí si s klidným rodinným prostředím v milé společnosti dětí a svého muže.

Ladislav Chudík v roli bývalého primáře Sovy stačil své scény s Eliškou Balzerovou jako primářkou Čeňkovou natočit během jediného dne.Zdroj: ČT/Rudolf Jung

„Mám prostě štěstí, že mám vedle sebe celý život chlapa, který si ví rady,“ pěje Eliška ódu na manžela, se kterým vrká jako hrdlička i po 44 letech. Nelituje ani dne, který s ním prožila. Ale přiznává, že by se možná její život ubíral jiným směrem, kdyby muže nepoznala, že si ji vlastně omotal kolem prstu.

Ale ona se vlastně ráda nechala "omotat". Ve skrytu duše chtěla ty večírky vyměnit za klidný večer.

Viktor Preiss jako hokejista Přemek Rezek pobláznil v původní Dietlově Nemocnici hlavu doktorce Čeňkové, již hrála Eliška Balzerová. Ve čtvrté řadě seriálu se k ní zase vrací.Zdroj: ČT/Pavla Černá

Smysl nenašla nakonec ani v kariéře, po které tolik toužila, ale v rodině, především v dětech. Dokonce s nimi dodnes žijí v jednom domě a nedají na sebe dopustit. Pořád se navštěvují a dokonce mají zajetý letitý rituál.

Občas ale odejdou ze své komfortní zóny a jdou do společnosti za přáteli.

I Eliška Balzerová nemohla kamarádku Carmen poznat.Zdroj: Profimedia.cz

„Každou neděli vařím pro všechny oběd. Sejdeme se, řekneme si, co nás v tom týdnu potkalo, co plánujeme, zasmějeme se spolu. S dětmi máme moc hezký vztah. Možná proto, že jsme nikdy neudělali nic, za co by se za nás museli stydět,“ uzavřela se smíchem vyprávění sympatická herečka.

Ta herečka prostě ví jak žít, ale neztratit tak rodinnou pohodu.

Eliška Balzerová Zdroj: Tilen Vajt

Více pikantnostní ze života slavných se dozvíte v tomto videu:

Zdroj: šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů