Šíp.deník.cz

Elite Model Look: Najde se nová česká topmodelka?

Být na titulu letního plavkového čísla Sports Illustrated, to je v modelingu opravdové terno! Petře Němcové, která dnes žije v New Yorku a patří k úspěšným světovým topmodelkám, se to povedlo.
Být na titulu letního plavkového čísla Sports Illustrated, to je v modelingu opravdové terno! Petře Němcové, která dnes žije v New Yorku a patří k úspěšným světovým topmodelkám, se to povedlo.
Zdroj: Blue Gekko
Sdílej článek:

Vestředu 15.září 2010 se vPraze vhistorickém sáluhotelu Ambassador uskuteční národní finále nejprestižnější modelingové soutěže Elite Model Look 2010 pro Českou aSlovenskou republiku. Finálový večer bude moderovat česká topmodelka Simona Krainová, ochoreografii arežii se postará choreograf a tanečník Yemi A.D. Finále se zúčastní celkem 18 začínajících modelek, ztoho 10 ze Slovenska a 8 z České republiky.

Vítězky letošního finále soutěže Elite Model Look vybere porota složená z odborníků módního průmyslu, kterým bude předsedat spolumajitel agentur Elite Bratislava a Elite Prague, Sáša Jány. V porotě usedne například ředitel agentury Elite World Gerald Marie, Michaela Goddard-Quesada, ředitelka scoutingu Elite World, Denisa Dvořáková ( světová vítězka Elite Model Look 2007 ) či slovenská topmodelka Michaela Kociánová atd. Vítězky ze Slovenska a z České republiky se následně zúčastní mezinárodního finále soutěže, které se uskuteční v Shanghaji 10. října v areálu světové výstavy Expo.

Ze 3 tisíc děvčat je v česko-slovenském finále jen osm

Do soutěže Elite Model Look ČR + SR 2010 se tento rok prostřednictvím castingů v obchodních centrech, internetových přihlášek a skautů přihlásilo téměř 3000 dívek. Na české semifinále bylo pozvaných 60 dívek a do finále postoupilo 8 z nich.

Do soutěže se mohou přihlásit všechny dívky ve věku 14-21 let s výškou nad 170 cm.

Letošní Elite Model Look se blíží


Každý rok vzejde ze soutěže Elite Model Look organizované agenturou Elite Model Management budoucí superstar modelingového průmyslu. Od svého vzniku roku 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě.

Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Koná se v 66 zemích světa a každoročně se do ní přihlásí více než 350 000 začínajících modelek. Světové finále soutěže Elite Model Look 2007 se konalo i v Praze.

Soutěž objevila Petru Němcovou a Lindu Vojtovou

Soutěž objevila mnohé tváře známé z titulních stránek světových módních časopisů. O současných světových topmodelkách z Čech, Petře Němcové, nebo Lindě Vojtové, vítězce národního a světového Elite Model Look 2000, či loňské vítězce národního a světového finále Elite Model Look Denise Dvořákové (obě rodačky z Prahy), by možná nebýt soutěže dnes nikdo nevěděl.

Finalistkami soutěže byly v osmdesátých letech – tehdy se ovšem jednalo o soutěž The Look Of The Year – i takové supermodelky jako Cindy Crawford, Karen Mulder, Tatjana Patitz, Linda Evangelista nebo Stephanie Seymour.

První patnáctka získá kontrakt za milion dlarů

Díky struktuře soutěže se každá vítězka národního finále zúčastňuje finále mezinárodního, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po molu a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem konaném v jedné z nejprestižnějších destinací světa, na jehož konci porota sestavená z mnoha světoznámých osobností vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite. Elite model look je jediná celosvětová profesionální modelingová soutěž, která zajistí vítězkám profesionální kariéru. Prvních 15 dívek v celosvětovém finále získá kontrakt s agenturou Elite s garantovaným příjmem přesahujícím milión dolarů.


V České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1991.

(zdroj: Blue Gekko)

(zdroj: Bulvar.cz

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů