Šíp.deník.cz

Eva Burešová se v těhotenství nezastavila: Takhle pařila krátce před porodem

5 fotografií 5
Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: foto CNC: Marek Patek / CNC / Profimedia
Eva Burešová celé těhotenství pilně pracovala, nyní se věnuje hlavně svým dvěma dětem Eva Burešová má z předchozího vztahu s hudebníkem Krásným syna Nathaniela Burešová se kromě herectví věnuje tvorbě nových písní Jednu ze skladeb vytvořila Burešová se svým partnerem Přemkem Forejtem
Sdílej článek:

Eva Burešová nedávno přivedla na svět syna Tristana, během těhotenství se ale hvězda Slunečné rozhodně nešetřila. Herečka a zpěvačka natočila v požehnaném stavu hned několik videoklipů a na jedné z nových skladeb spolupracovala s kapelou Nebe. Krátce před porodem stihla Burešová k písni Noční expres ještě vytvořit video, které před pár dny vyslala do světa.

Eva Burešová se před více než měsícem stala dvojnásobnou maminkou. S partnerem Přemkem Forejtem přivítala zpěvačka a herečka na svět syna Tristana Williama.

Po porodu druhého chlapce se Burešová věnuje hlavně mateřským povinnostem a na chvilku si dává oddych od pracovních povinností.

Dovolenou si ale pracovitá hvězda může dovolit, jelikož během těhotenství stihla dokončit celou řadu projektů. Jedním z nich je nová skladba kapely Nebe Noční Expres, kde si Burešová střihla s chlapci z populárního uskupení romantický duet.

Hit ze šuplíku

"Náš nejnovější song jsme měli pár let v šuplíku. Ať vás noční expres vezme tam, kde zrovna chcete být," napsala kapela Nebe na sociálních sítích.

Ke spolupráci se na Instagramu vyjádřila i Eva Burešová, která prý nad nabídkou nemusela dlouho váhat.

"Kluky mám moc ráda. Jejich písničky, texty, ale hlavně to, jací jsou. Takže když mě oslovili na hostování do jejich nové písničky, nemusela jsem váhat dlouho," pochvaluje si čerstvá dvojnásobná maminka. Jak se ve videoklipu tehdy ještě těhotná Burešová odvázala, se můžete podívat v odkazu pod článkem.

Eva Burešová byla aktivní i v pokročilém stádiu těhotenství

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů