Šíp.deník.cz

Eva Burešová vyznala lásku Přemkovi: Děkovala mu za podporu v těžkých časech

4 fotografií 4
Přemek Forejt a Eva Burešová
Přemek Forejt a Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová a Přemek Forejt se letos dočkají prvního společného potomka. Eva Burešová čelí dlouhodobě nenávistným zprávám. Hejtři jí posílají nechutné vzkazy. Partner jí je velkou oporou.
Sdílej článek:

Herečka Eva Burešová velmi často čelí nenávistným komentářům a vzkazům, které dostává od lidí, jež pravděpodobně nemohou vydýchat její strmě stoupající slávu. Ke zmíněné sortě hejtrů už jednou promluvila a požádala je o to, aby si zlá slova na její adresu odpustili alespoň během jejího těhotenství. Jenže to úplně nezabralo. Naštěstí má vedle sebe kráska svého milovaného partnera Přemka Forejta, který jí je vždy velkou oporou. A právě za to mu v den jeho svátku poděkovala. 

I když nikoho nijak neurazila a nikomu nic zlého neudělala, ošklivým a leckdy až nenávistným zprávám se herečka Eva Burešová už nějakou tu dobu nevyhne. Hejtři ji bombardovali nechutnými vzkazy už dříve a nedají si pokoj ani během jejího těhotenství, kdy hvězda seriálu Zoo přece jen všechno mnohem více vnímá. 

„Poprosím vás některé o trochu úcty k tomuto stavu i k mé osobě. Nikoho jsem nikdy nenutila, aby mě měl rád, a tak mě trochu mrzí zprávy, které dostávám, jako by tomu tak bylo,” napsala před časem herečka na svém Instagramu a žádala ty, kteří jsou za zlé vzkazy zodpovědní, aby toho nechali. Její prosbu ale evidentně někteří přešli bez povšimnutí.  

Nesmí vám uniknout

Odporný útok

Jednu z mnoha nenávistných zpráv, které Evě Burešové přistávají v elektronické poště, herečka zveřejnila na svém Instagramu ve stories, aby všem ukázala, že jsou některé ze vzkazů naprosto přes čáru. „Zdravím Pšundu, co má přítele. Ať se dožijete málo let, smrt si vás najde hned. Přeji pomalé umírání, nad to ve světě není. Už není, co bych psal, ale vaši smrt bych uvítal!” stálo v odporné zprávě odeslané z falešného účtu. 

„Když je venku 27 stupňů, ale vy si místo procházky zvolíte být blbečkem, nespolknete svou nenávist a zášť a napíšete ‚báseň’ člověku, který vám sice nikdy nic neudělal, ale vy ho prostě chcete vidět mrtvého,” reagovala na zprávu od hejtra s podivem Burešová, která vůbec nechápala, jak vůbec může někdo něco takového napsat ženě, která pod srdcem nosí miminko. 

Přemek hrdinou

Naštěstí má Eva Burešová po svém boku svého partnera Přemka Forejta, který jí pomáhá se od všech zlých zpráv oprostit a nebrat si je k srdci. „Láska je. I když si někdy myslíte, že celý svět stojí proti vám. A já si to bohužel myslím velmi často. Blbě přecitlivělá račice. Díky, že mě vždy postavíš zpátky na nohy. Vše nejlepší k svátku tomuto mému hrdinovi,” uvedla Burešová na Instagramu k fotografii, na které je zachycena během polibku se svou láskou. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů