Šip.deník.cz

Eva Holubová terčem ZLODĚJŮ: Nyní má strach z úniku pikantních informací!

9 fotografií 9
Eva Holubová
Eva Holubová
Zdroj: Tilen Vajt
Eva Holubová Eva Holubová Eva Holubová se proměnila v modelku Eva Holubová se proměnila v modelku
Sdílej článek:

Herečka Eva Holubová (57) si zoufá. A má k tomu bohužel neradostný důvod – dostala se totiž do situace, kdy se její přísně utajované soukromí může dostat do rukou veřejnosti. Herečce totiž někdo na obnovené premiéře filmu Obecná škola ukradl mobilní telefon! „Maminka tam má spoustu důležitých a cenných informací," uvedla na sociální síti dcera Holubové Karolína.

Holubová za vrácení telefonu slibuje štědrou odměnu. V tuhle chvíli jsou totiž peníze to poslední, co při ztrátě telefonu řeší… „Eva je z toho docela na dně, mobil byl pro ni jako její druhá hlava, psala si do něj úplně všechno," prozradila Šípu jedna z kamarádek herečky. „Logicky se bojí, že se v dnešní době do toho telefonu může ten zloděj dostat. A to nechce, protože by z toho mohla mít šílenou ostudu. Byl by to prostě ohromný skandál a pro Evu osobní katastrofa."

Herečka v telefonu skrývala řadu pro veřejnost pikantních informací. „O soukromé fotky vlastně ani tolik nejde. I když tam měla i věci, které si nechala naskenovat ze svých starých fotek, což pochopitelně hodně zamrzí," říká přítelkyně. „Jde spíš o esemesky, její přihlašovací údaje, které v telefonu má. Vždyť ten člověk by nakonec mohl prolézt celé její soukromí! Asi každý si umí představit, že by se ty věci mohly snadno obrátit proti ní. Různé textovky, poznámky, maily… Eva jen doufá, že pokud by někdo něco takového nabízel do redakcí, tak lidé v médiích zachovají aspoň nějakou slušnost a nezveřejní to." 

Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů