Šíp.deník.cz

Eva Jeníčková a Viktor Tauš prozradili tajemství: Rok dokázali tajit svatbu!

Viktor Tauš a Eva Jeníčková se brali skoro před rokem, zamilovaní jsou pořád.
Viktor Tauš a Eva Jeníčková se brali skoro před rokem, zamilovaní jsou pořád.
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Tak už je to konečně venku! Sexy herečka Eva Jeníčková (46), která se před časem vrátila do Čech z Ameriky, je vdanou paní! Vzala si režiséra Viktora Tauše (38), se kterým natáčela pokračování legendární komedie Sněženky a machři. Manželům se podařilo utajit svatbu skoro celý rok!

Štěpán Šafránek i Viki Cabadaj mají už definitivně smůlu. Herečka, kterou si lidé pamatují hlavně jako Vendulku utěšitelku z Básníků nebo Mariku ze Sněženek a Machrů, se v Čechách znovu vdala. Když před časem přijížděla do Prahy z Ameriky, kde rozjela hereckou kariéru jako Ava Jansen, opouštěla i svého tehdejšího manžela, herce Marka Mikitu. Přesto, že tenkrát možná ještě byla šance na uzdravení vztahu, potkala Eva v Čechách svého osudového muže a všechno bylo rázem jinak.

Při natáčení pokračování komedie z horské boudy poznala Viktora Tauše a od té doby se ti dva od sebe nehnuli na krok.

A teď už jsou dokonce manželé! Viktor Šípu informaci prozradil na premiéře filmu Dům, který produkoval. „Brali jsme se loni osmadvacátého prosince. Nechtěli jsme svatbu medializovat, tak jsme to nikde neříkali. Můžu jen říct, že obřad byl krásný a zúčastnili se ho jen Evin tatínek a můj nejlepší kamarád.“ Místo svatby ale režisér prozradit nechtěl.

Jak to vypadá, Viktor Tauš a Eva Jeníčková rozhodně nebudou z těch, kteří se rozvádějí do roka od veselky. Na premiérovém večírku se na sebe celý večer zamilovaně dívali a nechyběly ani romantické polibky a láskyplné doteky.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů