Šíp.deník.cz

Eva Pavlová vychválila dceru do nebes, ta podobu po matce rozhodně nezapře

8 fotografií 8
Eva Pavlová a Petr Pavel
Eva Pavlová a Petr Pavel
Zdroj: MICHAL RŮŽIČKA / MAFRA / Profimedia
Eva Pavlová se na Instagramu pochlubila dcerou. Přiznala, že jí byla dcera velkou oporou. Eva Pavlová má dceru Evu z prvního manželství. I tak ale její dcera vychází s Petrem Pavlem skvěle.
Sdílej článek:

První dáma Eva Pavlová má ze svého prvního manželství dceru Evu, se kterou má ten nejkrásnější vztah. Před několika dny jí dokonce na sociální síti vzdala hold a vyzdvihla její kvality. Společně s tím také zveřejnila několik snímků krásné Evy a ukázala tak, nakolik si jsou s dcerou podobné. 

Eva Pavlová a Petr Pavel se vzali už v roce 2004, žádných společných potomků se ale nedočkali. Dům však prázdný rozhodně neměli. Petr Pavel má totiž z prvního manželství s Hanou Pavlovou dva syny, Eva Pavlová má zase dceru Evu. Právě tu před několika dny ukázala na svém Instagramu. A je pravdou, že je jí dnes už jedenatřicetiletá dcera nesmírně podobná. 

Velká opora

„Dcera, která mi byla vždy velkou oporou a já jí,” napsala první dáma k sérii snímků, na kterých ukázala dceru Evu jako malé děvčátko i jako dospělou ženu. „Je krásná a velice sympatická,” psali pod příspěvek příznivci Evy Pavlové. „Vaše dcera je krásná po vás,” zaznělo ještě.

„Mám tu čest ji znát a je to jedna z nejmilejších osob, co znám,” prohlásil jeden z komentujících. Kromě toho ale lidé také často vyzdvihovali, nakolik krásný vztah má mladá Eva se svým nevlastním tatínkem, prezidentem Petrem Pavlem. 

Jako svou vlastní

Přestože ne vždy bývají vztahy mezi dětmi a jejich nevlastními rodiči zcela ukázkové, Eva Friedlová a Petr Pavel jsou krásnou výjimkou. Rozumí si totiž skvěle a prezident Evu bere jako svou vlastní dceru. Právě i na oněch snímcích, které první dáma sdílela, je jeden, na němž je Petr Pavel s Evou zvěčněn a oba září velkými úsměvy. „Máte spolu krásný vztah a je moc hezké, jaký má vztah k vašemu manželovi a držíte tak spolu,” rozplývali se fanoušci. „Je krásné, že vás dcera podpořila a svého nevlastního otce také. Ale jak jsem poslouchala vašeho manžela, tak vaši dceru bere jako naši dceru. A to je krásné,” radovala se další. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů