Šíp.deník.cz

Stále krásná žena: První dáma Eva Pavlová se podělila o snímky z mládí

5 fotografií 5
Petr Pavel a Eva Pavlová
Petr Pavel a Eva Pavlová
Zdroj: Profimedia
Eva Pavlová na sociální sítě nikdy moc nebyla. S kampaní svého manžela si ale založila Instagram. Tam teď sdílí střípky ze svého života. Ukázala i například fotky ze svatby.
Sdílej článek:

První dáma Eva Pavlová je v posledních měsících velmi aktivní na sociálních sítích. Tam se se svými příznivci a příznivci svého manžela, prezidenta ČR Petra Pavla, dělí o různé snímky ze života a nezapomíná ani na své dětství. Na jedné z dávných fotografií například ukázala, kdy se zrodila její láska ke zvířatům. 

Eva Pavlová sociálním sítím nikdy moc neholdovala. Když se ale její manžel Petr Pavel začal zajímat o post prezidenta republiky, založila si účet na Instagramu, aby mohla všem ukázat, jak vypadá její rodinný život, čemu se věnuje a co ráda dělá. Od července loňského roku pak na jejím profilu přibylo mnoho různých fotografií. Ty zachycují jak aktuální dění, tak například dětská léta nynější první dámy. 

Fotky z dětství

Manželka Petra Pavla zveřejnila několik starších fotografií, na kterých pózuje ještě jako malá holčička. A na jedné přitom drží malé koťátko. Už v útlém věku se totiž zamilovala do zvířat. A je jim věrná dodnes. „Balzám na duši i na tělo. Ale mít zvířátko, to chce čas i kus srdce,” napsala k sérii snímků, na nichž ukázala všechna zvířata, která v životě měla. A milovníkem zvířat je i sám Petr Pavel. Přece jen se s manželkou starají o kočku. Dříve měli také pejska. 

A nechybí ani fotky z dospívání. Na jedné z nich Eva Pavlová s úsměvem tančí, na jiné si zase vychutnává chlebíček. „Tak a teď zase trochu zpátky v čase,” vzpomínala první dáma. „Stále krásná a sympatická žena,” reagovali na její slova lidé. 

Krásná nevěsta

Eva Pavlová se na sociální síti nebojí odkrývat ani důležité události ze svého života. Podělila se totiž například i o fotky ze svatby, která se uskutečnila v roce 2004. „Moc vám to oběma slušelo,” zaznělo v komentářích. „Byla jste krásně elegantní,” napsal další z příznivců první dámy. 

Kromě toho se Eva Pavlová pravidelně dělí o snímky z cest po Česku, kdy s manželem obrážejí nejrůznější památky, nebo také o snímky své dcery Evy, kterou má z předchozího manželství.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů