Šíp.deník.cz

Kolomazník chystá knihu o Pilarové: Prozradí v ní tajemství Olgy Matuškové

4 fotografií 4
Eva Pilarová a Jan Kolomazník
Eva Pilarová a Jan Kolomazník
Zdroj: Profimedia.cz
Eva Pilarová patřila k nejlepším zpěvačkám. Zpívání milovala. Byla i talentovanou herečkou. Její třetí manžel byl jejím osudovým partnerem.
Sdílej článek:

Už jsou to dva roky, co odešla do nebe oblíbená zpěvačka Eva Pilarová a nechala tu svého životního partnera samotného. Jan Kolomazník se s její ztrátou dodnes nevyrovnal a každý den mu prý neuvěřitelně chybí. Rozhodl se tedy na její počest napsat knihu, kde prozradí nejrůznější tajemství českého showbyznysu.

Před několika dny oslavil partner zesnulé zpěvačky Evy Pilarové Jan Kolomazník 70. narozeniny. U příležitosti životního jubilea také prozradil, že chystá zajímavou knihu, kde se objeví takové informace, ze kterých si český showbyznys i zpěvaččini fanoušci sednou na zadek. Dozvíme se prý například, proč je velmi zklamala vdova po Waldemaru Matuškovi Olga.

Už dva roky žije Kolomazník bez své milované ženy a jelikož se s její ztrátou stále neumí srovnat, změnil celý byt, kde spolu žili. Rozdal starý nábytek, koupil nový a celý byt přestavěl. Stejně mu to prý ale nepomohlo a stále na zpěvačku myslí.

"Když ráno otevřu oči, myslím na Evu,“ prozradil pro ahaonline.cz.

Nesmí vám uniknout

Aby se nezbláznil, píše o zpěvačce knihu

Také prý neustále chodí do práce, aby na ni nemyslel, protože by se jinak zbláznil. Navíc dostal zmíněnou nabídku na knihu, na které nyní začal pracovat. Nejdříve prý váhal, ale pak si řekl, proč vlastně ne. Veřejnost má právo vědět, že vše nebylo tak růžové, jak se mohlo zdát.

"Eva si zaslouží, aby po ní ještě zůstalo něco jiného než písně,“ dokončil své přání s tím, že kniha vyjde letos na podzim.

Mimo jiné se v ní dozvíme, že i po sedmdesátce se bála své matky Františky a také vzpomínky na lidi, kteří Evě velmi ublížili. Mezi ně patří právě Olga Matušková.

Nesmí vám uniknout

Prozradí v ní tajemství ohledně Olgy Matuškové

„Všichni vědí, že Eva zpívala ve dvojici s Waldemarem Matuškou. A právě jeho žena Olga jí znemožnila s ním vystupovat,“ svěřil se vdovec s neblahou zkušeností, kterou Pilarová s Matuškovou měla.

Kolomazník s Pilarovou prožil krásných, ale i náročných pětatřicet let a jak říká, navždy zůstane v jeho srdci jako životní láska.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů