Šíp.deník.cz

Tohle řekla Eva Pilarová? Slova, která vůbec nikdo nečekal!

Zpěvačka Eva Pilarová na tom momentálně není příliš dobře. Leží v nemocnici a možná přemýšlí o všem, co v životě prožíla. Nejspíš došla i k přátelství s Karlem Gottem, které trvalo skoro 60 let. V nelehkých časech po Gottově tragickém odchodu se Pilarová rozhodla vyvrátit pomluvy o jeho manželce Ivaně.

1 / 13
Eva Pilarová

Pravda vyšla najevo v roce 2001, kdy se po boku zbožňovaného Karla začala objevovat Ivana Gottová, tehdy ještě Macháčková. Veřejnosti ji ale nemohla vidět, protože Ivanu v té době u nás skoro nikdo neznal. Nikdo nepředpokládal, že s Gottem vydrží, ani že by v budoucnu Karla dohnala až k oltáři a pořídila si s ním dvě dcery - Charlotte Ellu a Nelly Sofii.

„Skoro nikdo tomu nevěřil, protože Karel předtím vážnou známost nikdy neměl. Myslím si, že udělal velmi dobře. Lidi pomlouvají, ale kdyby někdo měl možnost nahlédnout do toho soukromí, tak změní názor,“ prozradila Eva Pilarová Šípu.

Eva Pilarová byla Gottova veliká kamarádka

Eva Pilarová a její „fotoobrázky“ v pražské kavárně Mezzoforte Zdroj: Deník/Martin Divíšek

Stojí za ní a tvrdí, že má na Karlově zdravotním stavu mnohé zásluhy. „S Ivanou Gottovou se znám velmi dobře. Ona je nesmírně obětavá ženská a nebýt jí, tak ten Karel tady nebyl už dávno. Je to původem zdravotní sestra. Dokázala mu pomoc. Do poslední chvíle výborná, starala se, pečovala o něj. Lepší ženskou si nemohl přát,“ pokračovala zpěvačka pár dnů po Gottově smrti.

Pilarová obhajuje Ivanu Gottovou. O Gotta se báječně starala

Ivana GottováZdroj: Profimedia.cz

Změnil se i jeho postoj k rodině. Z předchozích vztahů má dcery Lucii a Dominiku, ale rodinné zázemí jim zrovna nevytvořil. Lucie se narodila v dobu, když už Gott její mamince rozhodně nezpíval. Po setkání s Ivanou vše přehodnotil.

Zpěvačka se ze smrti kamaráda nemůže vzpamatovat

Karel GottZdroj: Instagram

„To ho změnilo, protože měl s ní děti. Předtím měl děti taky, ale s těmi nežil. Tohle bylo něco úplně jiného. Dokázal se naplno věnovat jak hudbě, tak rodině. Ten vztah k holčičkám se projevuje i v klipu, co natočili (Srdce nehasnou). Je to nádherná věc na rozloučenou s publikem,“ svěřila Šípu zpěvákova celoživotní kamarádka. Však s ním také kdysi nazpívala jeden z nejznámějších duetů Dotýkat se hvězd. Sama říká, že s ním má nespočet zážitků.

Lepší ženskou si Karel nemohl přát, říká Pilarová

Karel GottZdroj: Instagram

„Poprvé jsme to zpívali v roce 1964 a loni jsme Dotýkat se hvězd přezpívali po těch letech na moje cédéčko. Kromě toho jsme se i setkali v Semaforu, byť krátce. Rok jsme tam měli představení, které se jmenovalo Večer dvou Slavíků. Na první půlku vždycky chodila Stella Zázvorková. Říkala, že chodí proto, že kousek je divadlo ABC, kde hrála až v druhé půlce, takže si nás nenechá ujít. Opravdu tam byla skoro pořád,“ zavzpomínala Eva Pilarová. Jeho smrt ji zasáhla opravdu hluboce.

Karel Gott působil fit do poslední chvíle

Karel GottZdroj: Instagram

„Já jsem se z toho ještě nevzpamatovala. Mám dojem, že každý den je to nějaké silnější a silnější. My jste se znali skoro šedesát let, a to už je nějaká doba. Byl obětavý, pokorný, hodný, nevytahoval se, i když dokázal něco, co nedokázal nikdo,“ dodala v zármutku Pilarová.

Ta sama nyní bojuje se svým zdravím. Její stav je vážný. Za její zdraví se kromě naší redakce modlí celá republika.

Duet Evy Pilarové a Karla Gotta - Dotýkat se hvězd

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů