Šíp.deník.cz

Eva Samková si vzala Marka Adamczyka: První slova šťastné nevěsty

5 fotografií 5
Eva Samková a Marek Adamczyk
Eva Samková a Marek Adamczyk
Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia
Eva Samková si vzala svého partnera Marka Adamczyka Samková si sáhla na dno , když si před rokem zlomila obě nohy Z Evy Samkové je Eva Adamczyková Dvojice spolu randí od roku 2018
Sdílej článek:

Eva Samková si vzala svého dlouhodobého partnera Marka Adamczyka. Své ano si hrdličky řekly na hřebenech hor v Krkonoších a snowboardistka se rozhodla přijmout manželovo příjmení. 

Dvojnásobná olympijská medailistka ve snowboardcrossu Eva Samková a herec známý například ze seriálů Kukačky či Dabing Street, Marek Adamczyk, se po čtyřech letech známosti rozhodli posunout svůj vztah a vstoupili do manželského svazku. Dvojice si pro svůj den D vybrala krásné místo v přírodě na hřebenech Krkonoš. 

Novomanželé se seznámili v roce 2018 na koncertě Pro Světlušku, kde měl Adamczyk dělat se Samkovou rozhovor. Poté ji začal sledovat na Instagramu, Eva mu to oplatila a předpokládala, že jí brzy napíše.

"A on mi nenapsal. Tak jsem mu napsala já," popsala kdysi sportovní hvězda počátky jejich vztahu. Samková se rozhodla po svatbě přijmout manželovo příjmení a dodala k tomu dojemné vysvětlení. 

Úspěchy nedělá jméno, ale osoba

Ačkoliv celý svět zná Evu Samkovou pod jejím dívčím jménem, přesto se rozhodla nenásledovat svoje kolegyně z branže a převzít nové příjmení Adamczyková.

"Úspěchy nedělá jméno, ale osoba. Moje maličkost odteď s hrdostí, láskou a radostí nosí příjmení Adamczyková," tvrdí sportovkyně.

Nezbývá než novomanželům popřát mnoho štěstí a nevěstě také rychlý návrat k hvězdné kariéře, kterou musela kvůli vážnému zranění z loňska na neurčitý čas přerušit. 

Eva Adamczyková září štěstím

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů