Šíp.deník.cz

Exkluzivně! ODHALENÉ FOTO: Takhle jste herce Maroše Kramára ještě neviděli!

6 fotografií 6
Maroš Kramár se odhalil...
Maroš Kramár se odhalil...
Zdroj: Foto pro Šíp: Zpravodaj z Bangkoku
Herec Maroš Kramár v akci Ze syna oblíbeného herce roste bojovník. Maroš Kramár ukázal své opálené tělo - vypadá výborně! Martin "Šakal" Míča se thajskému boxu věnuje 20 let.
Sdílej článek:

Je to pár dnů zpět, co Šíp informoval o pobytu populárního slovenského herce Maroše Kramára (55) se synem Timurem (12) v exotickém Thajsku. Teď redakce získala exkluzivní snímek, na kterém herec odhalil svou vynikající postavu! 

Herec v Thajsku strávil silvestrovskou noc, ale i Štědrý den a jistě po pod vánočně načančaným kokosovníkem či bambusem našel mnoho hezkých dárků. Jedním z nich bylo zřejmě vybavení pro thajský box, do kterého se svým synem pustil pod vedením bývalého reprezentanta a v současnosti trenéra Martina "Šakala" Míči, s nímž se během svého pobytu v exotické destinaci seznámil. Právě při prvním tréninku Kramár odhalil svou vypracovanou postavu, které rozhodně mnoho žen, při pohledu na snímky v galerii, pochvalně zatleská…

"S Marošem i jeho synem jsme zkusili první trénink a oba to velmi bavilo. Vydrželi v zápřahu hodinu a půl. Na to, že šlo o jejich první kontakt s tímto respektovaným bojovým sportem, zaslouží rozhodně uznání," svěřil své dojmy pro Šíp Míča, který je odchovanec trenéra Petra Macháčka z pražského Hanuman Gymu

Redakce má informace, že během několika dalších dnů plánuje herec návrat na Slovensko, kde má několik pracovních závazků. I přesto chce s Míčou v tréninkovém plánu pokračovat. "Dohodli jsme se na dalších hodinách v Praze, kam Maroš často jezdí," dodal bývalý reprezentant.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů