Šíp.deník.cz

EXKLUZIVNÍ FOTO: Herec Maroš Kramár byl nachytán v Thajsku! Neuvěříte s kým

5 fotografií 5
Maroš Kramar se sportovní legendou a svým synem.
Maroš Kramar se sportovní legendou a svým synem.
Zdroj: Zvláštní zpravodaj z Bangkoku
Maroš s legendou thajského boxu Martinem Míčou. Špičkoví thajboxeři Martin Míča a Tomáš Hron - Při setkání s těmito sympaťáky se chovejte tiše a pořád se mile usmívejte!!! Špičkový bojovník Míča je v Thajsku více než v Česku. Martin svými tvrdými údery pohřbil ambice už mnoha soupeřům.
Sdílej článek:

Je to pár měsíců zpět, co populární slovenský herec Maroš Kramár přiznal, že by se natrvalo s rodinou odstěhoval do Thajska. Šíp získal exkluzivní snímek, který potvrdil hercovy úmysly! Kramár tam nejen strávil Štědrý den, ale potkal legendu thajského boxu v Česku Martina "Šakala" Míču, s nímž probral budoucnost svého potomka a možná se i přiučil pár triků, jak soupeře "vystřelit" z bot po tvrdém zvedáku.

Herec si momentálně užívá slunečné počasí na jiném kontinetě. Důvodem, proč strávil Štědrý den mimo domov, jsou pro něj velmi vyhovující tamní klimatické podmínky, příroda a především velmi přátelský přístup lidí.

"Život v zahraničí pro mě není novinkou, žil jsem rok a půl v Americe a nebál bych se toho," řekl Kramár s tím, že pochopitelně vše má svůj čas a nejde dělat unáhlená rozhodnutí. Protože má v Česku i Slovensku mnoho pracovních závazků, jeho zahraniční pobyt je jen dočasný. K tomu mu udělalo velkou radost, že se potkal s bývalým reprezntantem Míčou, protože jeho dvanáctiletý syn bojovému umění Muay-Thai propadl.

"O thajském boxu jsme se bavili hodně, a je to jeden ze sportů, který chtějí mladí kluci zkusit," prozradil na dálku pro Šíp talentovaný Míča s tím, že hercův syn má rozhodně sportovní potenciál. 

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů