Šíp.deník.cz

Faltýnová s nádhernou dcerou POPRVÉ NA MOLE! Dceře Dary Rollins to zakázal otec

Rolins místo své dcery sledovala jen dceru své manažerky. Faltýnová tu svou na molo pustila.
Rolins místo své dcery sledovala jen dceru své manažerky. Faltýnová tu svou na molo pustila.
Zdroj: MET
Sdílej článek:

Modelka Petra Faltýnová se poprvé objevila na přehlídkovém mole se svojí dcerou Adriankou. Roztomilá holčička jako by své mamince z oka vypadla a bylo znát i na chůzi na přehlídce, že geny se nezapřou. Čtyřletá holčička dostala boty na malých podpatcích a chodila na nich, jako by je nosila od narození.

"Doma jsme to trošku zkoušely, Adrianka říká, že z ní bude také modelka. Určitě jsem jí k přehlídce italského módního domu nemusela přemlouvat. Strašně se na to těšila," prozradila Faltýnová, která měla celý večer skvělou náladu. Především proto, že se našlo její štěně buldočka Oskara, který zmizel ze zahrady den předtím. "Našel se překvapivě ve chvíli, kdy jsme vyhlásili odměnu 30 tisíc za nalezení. Ale jsme šťastní, že ho máme zpět," dodala Faltýnová.

Přehlídku měla původně jít také Laura, dcera zpěvačky Dary Rollins, která je tváří módní značky, jež přehlídku pořádala. Bohužel nakonec chyběla. Zakázal to otec holčičky Matěj Hommola. "Neuvědomila jsem si, že tři dny teď má Lolu Matěj. Nechci jim zasahovat do programu, všichni ví, že Matěj než přehlídky, raději vyráží do lesa. Nepřál si, aby Lola předváděla," vysvětlila Dara. Na mole se tak alespoň ukázala dcera její manažerky Evy Skalové Charlotte.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů