Šíp.deník.cz

Ewa Farna se drží zásad: Odmítla focení pro Playboy i stát se tváří fastfoodu

4 fotografií 4
Ewa Farna má zásady
Ewa Farna má zásady
Zdroj: Profimedia
Ewa Farna na KVIFF Ewa Farna na KVIFF Ewa Farna si pro vystoupení ve Varech vybrala originální outfit. Ewa Farna na festivalu v Karlových Varech.
Sdílej článek:

Ewa Farna se se svojí postavou už smířila a naučila se kila navíc nosit. Navíc nutno podotknout, že po porodu syna vypadá skvěle a je na ní vidět, že je spokojená, což se odráží i na jejím stylu. Od té doby také dostala několik zajímavých pracovních nabídek, ne každá ji však zaujala natolik, aby po ní skočila.

Už mnoho let Ewa řeší otázku, zda má boky jako skříň a v poslední době si z toho umí dokonce udělat legraci. Pryč jsou ty doby, kdy útoky bulváru řešila přejídáním se a utápěním v depresích. Dnes je z ní spokojená mladá maminka a manželka, která ví, co chce a na článcích hodnotících její postavu jí nezáleží.

Na svém Facebooku dokonce promluvila s fanoušky o trendu body positive, kde prozradila, jak nyní vnímá své tělo. Je jí jedno, jestli si někdo myslí, že má nějaké to kilo navíc, hlavní pro ní je, že je se svým tělem spokojená ona. Pak ji tak bude vnímat i její okolí.

„Ach, kdyby tento trend vládl před několika lety, pravděpodobně bych se nedočkala takového lynčování, co jsem zažila za ta léta, když jsem se měnila z dívky na ženu,“ napsala si na sociální síť.

Zpěvačka nemusí vážit padesát kilo, aby mohla být vidět

Také se nechala slyšet, že to, že nemá 50 ani 60 kilo, neznamená, že nemůže být zpěvačkou nebo se třeba objevovat na obálkách časopisů. Také poukazuje na to, že rozhodně nežije nezdravě, prostě má takové dispozice.

Nechápe, proč společnost tleská extrémně hubeným modelkám a je jí jedno, že tyto ženy kouří, stravují se nezdravě a že se o svou životosprávu nestarají. Ale odsuzování vyhublých dívek také není v pořádku. 

„Krása a zdraví nemusí mít velikost 34. To však v žádném případě neznamená výsměch, nebo povolení nenávidět štíhlé nebo atletické postavy. Je to absurdní,“ říká dále v příspěvku.

Nová studiová deska Umami je na světě

Nyní navíc Ewa chystá po sedmi letech novou studiovou desku Umami, na které si nechává záležet především po obsahové stránce. Její předchozí song Tělo byl o změnách, kterými si prochází  a v novince No ne, zase zpívá, že chce mluvit jen o tom, co jí přijde důležité a smysluplné. 

"Odmítla jsem třeba nabídky na focení pro Playboy, nestala se tváří fastfoodového řetězce, nevystupuji na akcích cenzurované polské státní televize, nepropadla jsem mnohým nástrahám showbusinessu. Věcí, kterým jsem řekla ne, je velké množství. Jsem věrná svým hodnotám, abych se sama sobe mohla podívat do očí," řekla zpěvačka pro musicserver.cz.

Jak se tato bohulibá myšlenka však bude líbit fanouškům, kteří jsou zvyklí především na její energický projev, není jisté. Už teď se někteří vyjadřují, že se její nová deska tváří mdle a zaměnitelně, což určitě není pro interpreta dobře.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů