Šíp.deník.cz

Farna se bojí školy: Když ji nebude zvládat, skončí se zpěvem!

Farna se musí učit. Jinak má po koncertech.
Farna se musí učit. Jinak má po koncertech.
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Tak to je síla! Zpěvačka Ewa Farna (17) možná bude muset ukončit svou kariéru! Ptáte se, jak je to možné? Díky zákazu od tatínka! Pokud totiž Farná nebude zvládat školní docházku, její otec ji odstaví od toho, co miluje nejvíc – od zpěvu.

„Teď se budu věnovat hlavně studiu, abych měla školu, a dostala vysvědčení. Protože když žádné mít nebudu, budu muset skončit se zpěvem,“ šokovala na předávání hudebních cen Óčka mladá zpěvačka.

A podle všeho myslela slova vážně. „Opravdu je to tak. Musím se teď hodně snažit, protože když budu mít nějakou neklasifikaci, taťka mi zatrhne koncerty,“ přiznala smutně Farná.

A jak byla talentovaná umělkyně otevřená, co se týče kariéry a studií, zmlkla, když došlo na osobní život. „O tom se bavit nebudu, nezlobte se. Jen mohu říct, že momentálně jsem opravdu se vším spokojená,“ reagovala stroze na dotaz, zda obnovila svůj vztah shudebníkem Marcusem Tranem.

Vzhledem ktomu, jak se ti dva na cenách hudební televize snažili navzájem nepotkat, bude strůjcem Ewina štestí už zřejmě někdo jiný.

(jn)

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů