Šíp.deník.cz

František Nedvěd: Hrůzný kolaps, známý zpěvák se podíval smrti do očí!

František Nedvěd si letošní Vánoce moc neužil. Během svátků totiž skončil v nemocnici a diagnóza byla velice znepokojující. Zpěvákovi selhalo srdce a musel na nebezpečnou operaci, přesto ale tvrdí, že koncertovat nepřestane!

1 / 11
František Nedvěd

František Nedvěd i přes vysoký věk stále jezdí po koncertech a je to jeho největší koníček. S humorem dokonce tvrdí, že kdyby opustil pódia, bude to jeho smrt!

Smrti do očí se ale podíval zpěvák nečekaně před pár týdny, když z ničeho nic zkolaboval! "Bylo šestadvacátého a najednou se mi udělalo nevolno a odpadl jsem. Cítil jsem, že je něco opravdu špatně a tak jsem raději řekl manželce, ať zavolá sanitku," řekl Nedvěd Blesku.

Po vyšetření lékaři ihned věděli, že si František pár týdnů v nemocnici pobude. Šlo totiž o vážné selhání srdce! Zpěváka proto brzy čeká pětihodinová operace!

František Nedvěd měl na krajíčku! Lékaři mu zachránili život.

František NedvědZdroj: Profimedia

František Nedvěd na svůj zdravotní stav příliš nehleděl, ačkoliv věděl, že ho sužuje několik vážných nemocí! Přes to za uplynulý rok odehrál více než sto koncertů! Náročné tempo si ovšem vybralo svou daň.

"Mám diabetes bronchitidus akutus, ale stejně od patnácti let kouřím cigarety. Navíc přicházím o sluch" stěžoval si zpěvák před pár lety na cukrovku a další potíže.

Letošní kolaps se ale nedá srovnat s ničím, co Nedvěd zažil v minulosti. Po převozu do nemocnice totiž lékaři objevili naprosto šokující nález!

František Nedvěd i přes vážné choroby stále koncertuje.

František NedvědZdroj: Profimedia

"Jednalo se o dvojité selhání srdce, takže mi fungovalo jen na třicet procent," popsal Nedvěd hrůzný zážitek. To ale nebylo zdaleka vše!

V těle měl známý zpěvák přes šestnáct litrů vody, kterou z jeho těla musel lékařský tým odčerpat, jelikož ji měl v orgánech a byl ohrožen na životě!

"Měl jsem v sobě víc než šestnáct litrů vody, kterou ze mě museli odsát. Byla v celém těle od nohou až po plíce!"

Ani po tomto náročném zákroku ale nemá folkový zpěvák vyhráno a příští měsíc musí pod kudlu!

Zpěváka čeká náročná operace.

František NedvědZdroj: Profimedia

Za pár týdnů musí František Nedvěd podstoupit velice riskantní operaci, při které mu bude proveden trojitý bypass. On si ale nedělá starosti a mezidobí hodlá vystupovat!

"Do operace budu pracovat, protože mám spoustu koncertů. Jen ty březnové musím posunout, protože mě po operaci čekají rehabilitace," mile překvapil Nedvěd svým pozitivním přístupem.

Obavy prý zpěvák nemá, jelikož se o něj bude starat veliký odborník, profesor Pirk, který se právě specializuje na operace srdce. Držíme Františkovi všechny palce aby vše dobře dopadl a mohl dál svou muzikou přinášet lidem radost…

Nedvěd si pauzu dávat nechce, muzika ho drží nad vodou.

František NedvědZdroj: Profimedia

S bratrem Janem Nedvědem se František před lety rozhádal.

František NedvědZdroj: Profimedia

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů