Šíp.deník.cz

GENIÁLNÍ NÁVOD: Jak ji sbalit SUPER HLÁŠKOU a jak ji DOSTAT DO POSTELE

Ať jste příznivcem rande na slepo, nebo raději využíváte nějakou randící aplikaci, shodneme se na tom, že cílem každého dobrého rande je to, aby bylo také druhé rande a každé další až vznikne vztah. Pokud jste ale zastáncem schůzek na jednu, maximálně dvě noci, určitě oceníte našich 13 super hlášek, na které ženy letí. Když už ji budete mít chycenou na háčku, byla by škoda si rybku nedotáhnout až do ložnice. Jak pokračovat dále povíme v zápětí. Balení v baru a sex k sobě prostě patří. 

1 / 15

Na první větě záleží

Co si budeme povídat, první věta je zkátka nejdůležitější a záleží na ní více než na čemkoli jiném. Podle výzkumů univerzity v Ohiu dá na první dojem 85 % žen a celých 91 % říká, že na první větě záleží, zda dají muži šanci, nebo ne. Britský výzkum pro změnu zkoumal u tří tisíc žen, jak to mají s balícími hláškami. Ačkoli se najde spousta těch žen, které obvyklé naučené fráze přímo nenávidí, stále tu jsou dvě třetiny z nich, které pobaví, ačkoli jsou tyto věty dost velká klišé. 

Ten, kdo se nebojí vytáhnout hlášku, která apriori není nijak extra originální, je podle 58 % žen sebevědomý natolik, že se zkrátka nebojí odmítnutí a jde s kůží na trh. Jestli bude druhé rande, to pak už záleží na tom, jakým směrem se hovor stočí dále. Většina žen se shoduje na tom, že muž by měl určitě poslouchat, co žena říká, ale také by měl říct něco o sobě. Rozhodně by na ni neměl naléhat, ale zároveň by měl dát dostatečně najevo, zda o ni má, nebo nemá zájem. 

Pokud ji neznáte, na první větě záleží nejvíce

Rande naslepo je v dnešní době už vzácnost.Zdroj: Profimedia

Pokud dámu, která se vám líbí neznáte, použijte jednu z těchto hlášek, zaručeně totiž zabere: 

1. Budeme spolu mluvit, nebo budeme pokračovat v tom flirtování na dálku?

2. Doufám, že ovládáš první pomoc, protože jsi mi vzala dech.

3. Nevadilo by ti, kdybych teď na tebe zíral zblízka a ne z druhého konce místnosti?

4. Měl jsem fakt pekelnej den a vždy mi ho zlepší, když se na mě usměje pěkná holka. Usměješ se teda na mě?

5. Muselo se mi něco stát z očima, nemůžu je od tebe odtrhnout.

6. Bolelo to, když jsi spadla z nebe?

Odvážnému štěstí přeje, buďte vtipný

V baru není o slušné zboží nouze.Zdroj: Profimedia

Pokud jste již zachytili od ženy svého srdce zpětnou vazbu, určitě neuškodí být trochu vtipný a zkusit to některou z těchto hlášek: 

1. Krásné šaty! Vypadaly by skvěle na podlaze mého pokoje,
2. Věříš tomu, že bezdomovcům by se mělo pomáhat? Jestli ano, věm mě k sobě domů…
3. Když ti řeknu, že máš krásné tělo, použiješ to nějak proti mně?
4. Ahoj, jen jsem ti chtěl dopřát tu satisfakci, že mě můžeš odmítnout. Tak do toho, řekni mi ne!
5. Myslím, že jsem zapomněl svoje číslo… Nemohla bys mi místo něj nadiktovat to tvoje?
6. Je tu horko, nebo za to, že hořím můžeš ty? 

Prozraďte o sobě co možná nejzajímavější věci

Spoustu žen dá na horoskop. Mají vytipovaná znamení, co se k nim hodí.Zdroj: Profimedia

Ženy jsou posedlé dokonalostí a tím, aby k sobě s partnerem seděli. Proto určitě řekněte jaké jste znamení, každá žena ví, jaké znamení k ní sedí a jaké ne. Také jí povykládejte, co děláte za práci. Neuškodí, když si své pracovní úspěchy možná trošku přibarvíte. Ženy letí na úspěšné a zajištěné muže. Nemusí jít nutně o zlatokopectví, ale když za ženu zaplatíte jednu rundu na baru, dáte jí najevo, že nejste škrt a pokud ona stojí o vás a není to zlatokopka, bude vám chtít rundu otočit. Dovolte jí, ať to udělá.

Nebojte se aplikací a cizinců, trénujte jazyk 

Nebraňte se ani seznámení s cizincem, může to být zajímavý zážitek.Zdroj: Profimedia

Není nic lepšího, než získat trochu zkušeností i s jinou národností než s Čechy a Češkami. Nebojte se používat randící aplikace, jako je Tinder, Badoo a další a vyražte na kávu s někým, kdo pochází z jiné země. Potrénujete jazyk, dozvíte se něco nového o cizí zemi a třeba získáte cenného kamaráda, či kamarádku z jiné země, kam můžete vyrazit na výlet. Navíc, kdy jindy si užijete tolik srandy, jako když se snažíte oba vzpomenout na jedno slovíčko, která vám zrovinka vypadlo z paměti. 

Když už je skoro ruka v rukávu

Pokud se scházíte přes aplikaci, volte dobře první větu.Zdroj: Profimedia

Když už máte za sebou první balící hlášky, úsměvy, lehké doteky a víte, jak se jmenují její tři kočky, směle pokračujte na další metu. Dostaňte ji domů. Jak? V první řadě, neprotahujte rande moc dlouho. V ideálním případě by mělo rande, které skončí v posteli, trvat maximálně tři hodiny. Pak se žena začíná nudit a má šanci víc nad vámi přemýšlet. Snažte se vyvolat nějaké sexuální pnutí tím, že se jí budete dotýkat, možná ji i lehce políbíte, nebo k ní přičichnete a řeknete jí, že hezky voní. 

Aby vám dovolila co nejvíc

Aby z toho bylo rande na dvě noci, musíte být originální a neotřelý.Zdroj: Profimedia

Aby k vám domů opravdu šla, musíte zvolit i správná slova. Jedna z nejlepších vět na které ženy většinou kývnou je věta ve stylu: "Vím, že už je pozdě, ale nechci se s tebou ještě loučit, půjdeme si dát ještě jeden drink?" Pak si prostě zavolejte taxi a vezměte ji k sobě domů. Pokud nechcete být tak okatí, pozvěte ji domů pod nějakou jinou záminkou. Jestli jste jí říkali, že hrajete na kytaru, použijte to: "Chtěl bych ti zahrát písničku, která mi hraje v hlavě od chvíle, co jsem tě potkal." Určitě neřekne ne. A když už je doma? Tak ji polibte, dopřejte jí pekelně dlouhou předehru a nažhavte ji. Uvidíte, že se ona vrhne po vás dřív než vy po ní. 

Jak ženu nažhavit masáží, se podívejte ve videu. 

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů