Šíp.deník.cz

Gottová, Kolář a Csáková po letech zase spolu: Setkání skončilo veselou fotkou

5 fotografií 5
Ivana Gottová a Ilona Csáková
Ivana Gottová a Ilona Csáková
Zdroj: Profimedia
Ivana Gottová a Ilona Csáková jsou dobré kamarádky. Baví se spolu už mnoho let. Ivana Gottová si dobře rozuměla i s Petrem Kolářem. Ivana Gottová se během let takřka nezměnila.
Sdílej článek:

Dávno jsou pryč časy, kdy se Ivana Gottová, Ilona Csáková a Petr Kolář potkávali v zákulisí divadla. Ani po letech ale na své přátelství nezanevřeli a když se nyní zase náhodou setkali, neváhali ani chvíli a příjemný moment zachytili na milém snímku. Fanouškům se tak naskytl dokonalý pohled na to, jak se tato trojice během let změnila. 

Bývaly chvíle, kdy Ivana Gottová zkoušela své štěstí na divadelních prknech a ztvárnila roli prostitutky v muzikálu Přízrak Londýna. Profese herečky ji však dle všeho zcela neohromila, a tak se raději věnovala práci, ve které se cítila příjemněji. Přestože v divadle ale působila jen chvíli, získala v něm nejen životní zkušenosti, ale také skvělé přátele. Například Petra Koláře či Ilonu Csákovou, které šla vdova po Karlu Gottovi na svatbě dokonce za svědka. 

Změnilo se leccos

Od oněch časů, kdy si diváci mohli Ivanu Gottovou vychutnat na divadelních prknech, uběhla už pěkná řádka let, během kterých se pochopitelně mnohé věci změnily. Ivana se v posledních letech svého života věnuje hlavně společnosti Karel Gott Agency a pečlivě pečuje o odkaz svého zesnulého manžela. 

V nejrůznějších muzikálech si fanoušci už neužijí ani Ilonu Csákovou, která na sebe během pandemie koronaviru strhávala pozornost hlavně svými konspiračními teoriemi a ládovala do svých obdivovatelů nejrůznější dezinformace. Populární zpěvačka kvůli tomu o mnoho posluchačů přišla a z jejích názorů si dělala legraci celá řada lidí včetně známých osobností. 

Petr Kolář se zbavil dluhů

A ani Petr Kolář neprožíval v posledních letech zrovna veselé období. Dostihly jej totiž dluhy z minulosti, v důsledku kterých zpěvák bojoval s exekucemi. Ty se rozhodl smáznout penězi získanými z prodeje své luxusní vily v Uhříněvsi, kterou se dlouho snažil udat za 29 milionů a 950 tisíc korun. Po čase si sídlo svého kupce našlo. Jak uvedl web Blesk, realitní kancelář, která měla prodej vily na starosti, vilu odstranila ze své nabídky, neboť se ji podařilo prodat. Dluhy se Petru Kolářovi tak podařilo smazat a v současné době se raduje ze života po boku své nové přítelkyně. 

Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů