Šíp.deník.cz

Klapalo nám to: Blízký přítel Ivany Gottové prozradil, jaká opravdu je

12 fotografií 12
Karel Gott a Ivana Gottová
Karel Gott a Ivana Gottová
Zdroj: Karel Gott Agency
Není tomu dlouho, co zemřel všemi milovaný Karel Gott. Vdova Ivana se teď musí s krutým osudem popasovat sama a postarat se o jejich dvě malé dcery. Oporou by jí podle vědmy Graciely měl být nový muž, ale o pravou lásku prý zatím nejde. Ivana strávila s Karlem Gottem téměř dvacet let. Byla jediná, kdo ho dokázal zkrotit a ukázat mu, co to znamená rodina. „Ona Gotta opravdu milovala. Vidím tady hodně stresu. Poslední dobou je uzavřená do sebe,“ říká Graciela, co před sebou vidí v kartách. I když o tom veřejnost neměla ani tušení, sama prý vdova po Gottovi není. „Ivana Gottová vedle sebe někoho má. Na 100% sama není. Nevidím tady lásku, ale nějakého přítele má. Je to muž už z doby, kdy byl Karel naživu,“ vykládá dál Graciela. Je to tedy zřejmě člověk, který Karla znal a dokáže tak pochopit Ivany stesk.S panem tajemným ale nezůstane. “V budoucnu potká dva muže. Ten první bude v jejím věku, ten druhý bude starší o patnáct až osmnáct let. "
Sdílej článek:

Ivana Gottová kritiku snáší už léta. Veřejnost ji často obviňuje, že ničila Karlu Gottovi život. Kamarád Mirek Šimůnek si ji ale nemůže vynachválit. Podle něho to byla skvělá kolegyně, se kterou mu to klapalo i po osobní stránce. Není však zdaleka jediný, kdo ji zahrnul lichotkami.

Mirek Šimůnek s Ivanou Gottovou moderoval VIP zprávy a jako kolegyni si ji nemůže vynachválit. Zahrnul ji lichotkami jako dosud nikdo jiný.

„Byla to skvělá kolegyně. Vnímavá, nápaditá, tolerantní. Klapalo nám to i po osobní stránce a stali jsme se přáteli. Jak nás jako moderátorský tandem vnímal její Karel, nevím,“ řekl moderátor dle portálu ženy.iprima.cz.

„Každý interpret má zázemí a rádce v příslušnících svých rodin, tak tomu bezpochyby bylo i u Ivany, ale nikdy jsem se s ní o tom nebavil. Neptám se na příliš osobní věci druhých. V případě, že mi je chtějí sdělit sami, rád si je vyslechnu,“ doplnil.

Kolegové Gottovou zahrnuli lichotkami

Není zdaleka jediný, který Gottovou má rád. Podle Evy Pilarové měla Ivana velkou zásluhu na tom, že se Gott usadil a založil opravdovou rodinu.

„Skoro nikdo tomu nevěřil, protože Karel předtím vážnou známost nikdy neměl. Myslím si, že udělal velmi dobře. Lidi pomlouvají, ale kdyby někdo měl možnost nahlédnout do toho soukromí, tak změní názor,“ prozradila pro Šíp Pilarová ještě za svého života.

Lepší ženskou si Gott nemohl přát, tvrdila Pilarová

„S Ivanou Gottovou se znám velmi dobře. Ona je nesmírně obětavá ženská a nebýt jí, tak ten Karel tady nebyl už dávno. Je to původem zdravotní sestra. Dokázala mu pomoc. Do poslední chvíle výborná, starala se, pečovala o něj. Lepší ženskou si nemohl přát,“ řekla ještě před svým skonem.

Ivana Gottová po jeho boku stála v dobrém i ve zlém. Možná i kvůli ní se dostal z rakoviny mízních uzlin, která mu byla diagnostikována v roce 2015. Karel Gott zemřel na akutní leukémii 1. října 2019.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů