Šíp.deník.cz

Svíčka s vůní vagíny Gwyneth Paltrow je vyprodaná: Co herečka přichystá příště?

Gwyneth Paltrow působí jako křehká víla, co se ztratila v lese, ale ve skutečnosti je to tvrdá byznysmenka. Na jejích stránkách jste si mohli zakoupit svíčku, která voní jako její vagína, ale zájemců bylo tolik, že se v mžiku vyprodala. Jaký bude další marketingový tah slavné herečky?

1 / 10
Gwyneth Paltrowová

Alternativní ezoprojev Gwyneth Paltrow působí především na ženy jí podobné. Tedy alespoň si myslí, že uvažují stejně jako hollywoodská hvězda. Jenže Gwyneth taková dost možná není a chce jen rejžovat peníze. Není určitě jediná celebrita ve vesmíru, která zbohatla na byznysu založeného na totálních kravinách.

Gwyneth Paltrow je učiněná byznysmenka

Na její stránce goop.com si můžete zakoupit spoustu pakonin jako nálepky s pozitivní energií, vajíčko s pro změnu sexuální energií či napařovače vagíny, které jsou podle gynekologů ne úplně zdraví prospěšné. Gwyneth je tématikou vagín zřejmě úplně posedlá, proto vynalezla další produkt, který se vyprodal rychlostí blesku.

Důležitá je podle ní určitě vnitřní krása

Je to svíčka s vůní její vagíny. Ani si nechceme představovat, co po jejím zapálení budou kupci dělat. No, neříkejte, že vás to nenapadlo. V překladu se svíčka jmenuje „tahle voní jako moje vagína.“ Podle samotné Gwyneth je její vůně zábavná, sexy a neočekávaná.

Gwyneth nerejžuje peníze, jde jí o vás

Ve skutečnosti je složená z vůní citrusového bergamotu, pelargónie, cedrového dřeva a damaškové růže. Pocítit byste po jejím zapálení měli sofistikované teplo, což úplně nevíme, co je. Kvůli skvělému marketingovému tahu byla takhle věcička hned pryč, a to i přesto, že stála v přepočtu 1700 korun.

Kdo by si nechtěl čuchnout…

Gwyneth ale moc dobře ví, že po světě běhá spousta zvědavců, kteří si svíčku nestihli koupit. Je tedy jasné, že bude další várka. Pokud ne, herečka vymyslí jistě i něco kontroverznějšího. Co to bude příště? Vůně ranního dechu nebo podpaží po dlouhém běhu?

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů