Šíp.deník.cz

Gwyneth Paltrow způsobila VÁŽNOU NEHODU: Odškodnění je přímo ASTRONOMICKÉ!

Hvězda z Avengers Gwyneth Paltrow by si měla připravit tučný šek; bezohledná jízda na lyžích ji bude stát víc, než si vydělá za jeden film. Na svahu totiž srazila muže, kterého podle jeho slov těžce zranila. Jako odškodnění požaduje 70 miliónů korun, jinak ji požene k soudu!

1 / 9
Gwyneth paltrow

Blonďatá hollywoodská herečka se poslední roky objevovala především v marvelovkách - zahrála si Iron Manovu asistentku Pepper, ze které se *spoiler alert* nakonec stala jeho milující přítelkyně. Paltrow si jméno udělala v roce 1999 kasovním trhákem a dojákem pro všechny teenagery, filmem Zamilovaný Shakespeare. 

Pro filmem nepolíbené může být známější díky svým vztahům. Randila například s Bradem Pittem nebo Benem Affleckem. V roce 2003 si vzala zpěváka skupiny Coldplay, Chrise Martina, s nímž má dvě děti - dceru Apple Blythe a syna Mosese. S Martinem se rozvedla v roce 2014, a v loňském roce se provdala za svého dlouholetého přítele, televizního scénáristu Brada Falchuka.

Nehoda na sjezdovce

Gwyneth paltrowZdroj: profimedia.cz

Štastné dny a posvatební nálada ale zmizely jako lusknutím prstu. Herečce přišla obsílka, v níž se dozvěděla, že ji muž jménem Terry Sanderson žaluje za nehodu, která se udála v roce 2016 na lyžařské sjezdovce.

Podle Andersona do něj Paltrow měla najet, čímž mu způsobila mnohočetná zranění. Paltrow se prý neomluvila a ani se nepokusila Sandersonovi nijak pomoct, z nehody ujela, jako by se vůbec nic nestalo.

70 miliónů korun za otřes mozku a zlomená žebra

Gwyneth paltrowZdroj: winto

Sanderson popisuje, že mu Paltrow svým bezohledným najetím způsobila silný otřes mozku, několik zlomených žeber a další zranění. Po více než dvou letech se herečku rozhodl zažalovat za 3.1 milionů dolarů, což je v přepočtu bezmála 70 milionů korun.

Očitý svědek, jistý lyžařský instruktor, ovšem tvrdí, že nehodu zavinil sám Sanderson, Paltrow za ni nemohla. Sanderson tvrdí, že muž lže a Paltrow ho srazila k zemi a z místa "činu" zase odjela.

Paltrow žalobu smetla ze stolu

Gwyneth paltrowZdroj: profimedia.cz

Během tiskové konference popsal Sanderson, jak se cítil těsně po srážce: ,,Cítil jsem strašnou bolest a můj mozek byl v ten okamžik jako po novokainu. Nevím, jak přesně to popsat."

Paltrow po tiskové konferenci vydala prohlášení skrze zástupce své společnosti Goop, ve kterém odmítá Sandersova obvinění. Od Sanderse žádá, aby žalobu stáhl. Paltrow se bez boje nevzdá a rozhodně nenechá někoho, aby ji stáhl o takové jmění.

Co nového u nás?

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů