Šíp.deník.cz

Hana Gregorová je z Daniely Písařovicové nadšená: Ondra je strašně šťastný

5 fotografií 5
Hana Gregorová a Daniela Písařovicová
Hana Gregorová a Daniela Písařovicová
Zdroj: Profimedia
Hana Gregorová je s přítelkyní syna konečně spokojená Daniela Písařovicová svou novou potenciální tchyni okouzlila  Taťána Gregor Brzobohatá nebyla u matky svého manžela zrovna oblíbená Podle Gregorové titul Miss rozhodně neznamená kvalitu
Sdílej článek:

Hana Gregorová se svou snachou Taťánou Kuchařovou neměla zrovna nejlepší vztahy, novou přítelkyni svého syna si ale ihned oblíbila. Jak vnímá herečka Danielu Písařovicovou a co prozradila o čerstvé známosti Ondry Brzobohatého?

Hana Gregorová jako správná matka v minulosti vždy schvalovala známosti svému synovi Ondřejovi Brzobohatému. První manželka se ale herečce vůbec nelíbila a dokonce odmítla s manželem dorazit na svatbu.

Ondřejovu ženu, televizní produkční Johanu, tehdy okomentovala velice drsně: "Mysleli jsme s Radkem, že má Ondra na víc," nechala se slyšet Gregorová a s Radoslavem Brzobohatým veselku úplně vynechala. "Snad ale půjdeme na jeho další svatbu," věřila Gregorová. Druhý obřad už ale bohužel Brzobohatý nestihl, jelikož podlehl vážné nemoci. Ani s Taťánou Kuchařovou ovšem nebyla přísná tchyně spokojená.

"Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního," nebrala si Gregorová servítky. Na Danielu Písařovicovou má ale překvapivě velice pozitivní názor.

Hezká a chytrá holka

Za poslední roky se podle Hany Gregorové napjaté vztahy velice uklidnily. "Jsme v pohodě, Ondra i Rola," svěřila se herečka v Showtimu a přidala pár slov i o nové partnerce svého syna.

"Podle mě je Ondra hrozně šťastnej. Byli jsme spolu v Bratislavě, protože udělal krásnou novou desku Richardu Müllerovi. A on úplně září, fakt je šťastnej, z čehož mám strašnou radost," pochlubila se Gregorová, která je konečně s výběrem přítelkyně svého potomka spokojená. 

"Mně se líbí, znala jsem ji už předtím. Když je můj syn šťastný, tak jsem i já. Myslím, že je to hezká a chytrá holka. A nohy má až někam sem," ukázala herečka zhruba po své rameno a bylo vidět, že slova chvály myslí upřímně. Jelikož Písařovicová dostala požehnání i od samotné "královny", možná se Ondřej Brzobohatý konečně pustí do plození dětí. S Kuchařovou na miminku údajně pracovali, nakonec ale manželství skončilo dříve, než se dvojici zadařilo. 

Ondra Brzobohatý je dle své maminky konečně šťastný

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů