Šíp.deník.cz

Hana Gregorová VÁLČÍ S DĚTMI! Zatáhla do toho i zesnulého Radka Brzobohatého

Postarší herečce Hana Gregorová je zaslepena láskou a sexuálním chtíčem, že se kvůli tomu do krve rozhádala s dětmi Ondrou a Rolou. Ti se za mámu stydí kvůli návratu k labilnímu Ondřeji Koptíkovi. Odepsala snad rodinu kvůli podivnému milenci? Zatáhla do té nechutné války i zesnulého manžela Radka Brzobohatého!

1 / 19
Tahle "láska" má opravdu pořádnou dohru.

Začala to jako velká láska, ale skončila katastrofou. Jenže ani to Hanu Gregorovou neodradilo od návratu k Ondřeji Koptíkovi.

Tasil zbraně těžkého kalibru.Zdroj: Facebook.com

Vypadá to, že se pro herečku Hanu Gregorovou je přednější sexuální život plný dobrodružství s o 40 let mladším milencem Ondřejem Koptíkem než její vlastní děti Ondra s Rolou. Má tam zaslepený mozek, že nevidí, neslyší.

Touha po mladém "masíčku" vzala Haně rozumné smýšlení.

Nebojí se odhalit všechny fotky ze soukromí.Zdroj: Facebook.com

S dětmi se pohádala až do krve kvůli návratu k labilnímu Ondřeji, který po rozchodu s Hanou povídal všude, jaká je v posteli, jaká je špindíra a že ji využíval pro peníze. Ale kdo by si myslel, že by se z té zkušenosti poučila, ona udělala pravý opak.

Najednou zase s Koptíkem vrká, jako by se nic nestalo.

Zdroj: Profimedia

Po několika měsících jako by zapomněla na ty všechny útrapy a s otevřenou náručí vzala milence zpět. A najednou to začala, nejenže ji kritizovali kolegové i široká veřejnost, nejvíce to zasáhlo její děti, které nevěřili tomu, co jejich máma udělala.

Takhle pohromadě rodinu jen tak neuvidíte. Děti se od mámy naprosto distancovali.

Rodinné situace jsou občas nevyzpytatelné.Zdroj: Profimedia.cz

Ondřej i Rola vždycky stáli za svou mámou, ale teď od ní dali hned ruce pryč, protože nechtěli mít nic společného s Koptíkem, který pošpinil jejich rodinu. Nechápali, že jejich máma je tak zaslepená a dá přednost milostnému vzplanutí před láskou k dětem.

Že by byl opravdu tak dobrý v posteli , že by kvůli tomu přemýšlela jen spodkem?

Hana Gregorová a Ondřejem KoptíkemZdroj: Hermina

„Co se týká Ondřeje a Roly, tam je zakopaný pes. Nekomunikují s matkou už deset měsíců,“ prozradil slovenskému novému Času informátor z okolí Gregorové. „Hana říkává, že kdyby Radek žil, děti by hned srovnal do latě,“ dodává zdroj.

Myslí tohle opravdu vážně? Spíš by se slavný herec styděl za to, jak je jeho osoba vláčena společně s Ondřejem Koptíkem.

Hana Gregorová nosí na krku popel svého muže.Zdroj: Šíp PLUS

To, když se Ondřej s Rolou dozvěděli, že jejich máma do celé války zatahuje nebohého tátu Ondřeje Brzobohatého, tak málem pukli vztekem, co si to dovoluje. Nikdy by nedovolili, aby někdo špinil památku známého herce.

Ale Hana si opravdu myslí, že by její choť dal požehnání k návratu k bývalému feťákovi Koptíkovi.

Gregorová s Brzobohatým prý nakonec vzali snachu na milost. Na svatbě Ondry s Johankou ale nebyli.Zdroj: Šíp

Jenže Hana je opravdu tak zaslepená, že si myslí, že by její zesnulý manžel skákal radostí, kdyby věděl, že má novou lásku. Asi by jí přál nového partnera, ale málokdo si myslí, že by souhlasil s Koptíkem. S tím by si to spíš hodně rychle vyřídil.

Svou ženu miloval, ale nikdy by nedopustil,aby se rodina takto rozhádala.

Hana GregorováZdroj: Herminapress.cz

Jak tato válka dopadne, je ve hvězdách. Ale vypadá to, že Gregorové děti nechybí, protože má vedle milence, stejně starého jako je její syn, a dokonce prý uvažují o svatbě. Snad herečka ví, co dělá. Aby jednou zase Koptík před kamerou nepředváděl jejich kopulaci jako v redakci Šípu.

Herečka může jen doufat, že milenci opět "nehrábne" a nezačně vyšilovat jako posledně. Asi jí ta ostuda nestačila…

Hana teď kvůli Ondřejovi zažívá peklo na zemi.Zdroj: Profimedia.cz

Chcete vidět, jak v přímém přenosu Ondřej Koptík kydal hnůj na Hanu Gregorovou v redakci Šípu? Klikněte na toto video:

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů