Šíp.deník.cz

Konečně ten pravý: Hana Vagnerová se na premiéře pochlubila fešným Francouzem

5 fotografií 5
Hana Vagnerová a přítel Nicolas
Hana Vagnerová a přítel Nicolas
Zdroj: Profimedia
Hana Vágnerová je do svého nového přítele Nicolase po uši zamilovaná Herečka s partnerem často cestuje a procvičuje si španělštinu Hana Vágnerová nikdy nechodila s žádným Čechcem, má slabost pro cizince  Vágnerová s přítelem Nicolasem celý večer laškovala
Sdílej článek:

Čekání na toho pravého se Haně Vagnerové opravdu vyplatilo. Herečka poprvé vyvedla do společnosti svého partnera, francouzského filmaře, na premiéru divadelního recitálu Marta o legendární zpěvačce Martě Kubišové v areálu Musea Kampa. Vagnerová je do tmavovlasého fešáka po uši zamilovaná, co o své nové lásce prozradila?  

Hana Vagnerová je na své soukromí velice opatrná a proto identitu svého nového partnera několik měsíců skrývala před veřejností i médii. 

Vagnerová vyvedla svou lásku na premiéru divadelního recitálu Marta a vedle sympatického bruneta zářila jako sluníčko.

Přítel má francouzsko španělské geny a hvězda se proto velice rychle zlepšuje ve znalosti cizích jazyků, s partnerem Nicolasem totiž komunikuje zatím převážně ve španělštině.

Láska z Francie

"Seznámili jsme se ve Francii. Je to Francouz, ale má španělskou maminku, takže spolu mluvíme španělsky, protože já francouzsky ještě neumím," svěřila se Hana Vagnerová v pořadu Showtime.

Přítel Nicolas se živí organizováním cest pro turisty, takže když to krásné herečce čas dovolí, cestuje s ním.

"Cestujeme tak všude po světě, jsme takový dobrodružný… Teď jedeme do Říma, ale já začínám asi za deset dní točit film," dodala rozzářená herečka.

Vagnerová už není sama, randí s pohledným Francouzem

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů