Šíp.deník.cz

Heidi Janků oblečení zradilo několikrát: Jednou ukázala kalhotky, podruhé ňadra

4 fotografií 4
Heidi Janků
Heidi Janků
Zdroj: Profimedia
Heidi Janků je i v šedesáti stále svěží Zpěvačka ve tři ráno řádila ve vyhlášeném pražském baru Leoš Mareš svou kolegyni z branže natočil na mobil Heidi Janků předvedla hostům Kozičky odvážný tanec na baru
Sdílej článek:

Heidi Janků to i po šedesátce umí pořádně rozjet. O tom se ostatně mohli všichni přesvědčit na videu Leoše Mareše, který zpěvačku natočil během dovádění v pražském baru Kozička. Tam Heidi zpívala, tančila a také nedopatřením ukazovala kalhotky. Nebylo to ale zdaleka poprvé, co svému publiku ukázala víc, než chtěla. 

Zpěvačka Heidi Janků ve svém věku nejenže vypadá úchvatně, ale stále jí v žilách koluje mladá krev. Proto při návštěvě pražského baru Kozička, kam vyrazila s Leošem Marešem a Štěpánem Kozubem, neváhala a rozhodla se všem zazpívat svůj největší hit Když se načančám. Během něj dováděla na baru a v jednu dobu natolik nešťastně zvedla nohu, až všem okolo ukázala své spodní prádlo. Z toho si ale zpěvačka nic nedělá. Přece jen se jí podobné „nehody” už několikrát v minulosti staly. 

Problém s odhalováním nikdy neměla

O tom, že se Heidi za své tělo nikdy nestyděla, svědčí i její videoklip k písni Skandál. Ten vyšel na začátku 90. let a zpěvačka v něm oděná jen v zástěře myla auta, zatímco do kamery špulila své holé pozadí. 

V té době ale také jednou ukázala milionům diváků víc, než sama chtěla. Během hudebního festivalu ji totiž zradily šaty a ona tak všem odhalila své poprsí. „Při mé docela divoké choreografii se mi můj top bez ramínek začal pomalu, ale jistě sesouvat, až skončil pod prsama. A protože v té době jsem podprsenky nenosila, jelikož jsem je nepotřebovala, několik milionů diváků mě vidělo tak trochu nahoře bez,” smála se před časem v rozhovoru pro magazín Sedmička. 

Heidi JankůHeidi Janků odhalování nikdy nevadilo. Zdroj: Profimedia

Chtěla se zahrabat

I přesto všechno ale byla Heidi zpočátku ze svého vystupování v baru Kozička na druhý den v rozpacích. A nebyla ze svého odvážného tanečku úplně nadšená. Pak ale změnila názor. „Je pravda, že v pátek ráno bych se nejraději zahrabala hluboko pod zem a vylezla až na jaře. Ovšem po přečtení těchto zpráv a vesměs pozitivních komentářů jsem to přehodnotila. Nastalo kouzlo nechtěného! Jsem moc ráda, že většina diskutujících má na život podobný náhled jako já a ví, že radost ze života a zábava není ani v šedesáti nic, co by bylo zakázáno,” napsala nestárnoucí zpěvačka na sociální síti. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů