Šíp.deník.cz

Herecká legenda Jane Fonda: CHYSTÁ VLASTNÍ POHŘEB! Těší se, až bude hnít v zemi!

Milovnice cvičení Jane Fonda už si připadá stará.
Milovnice cvičení Jane Fonda už si připadá stará.
Zdroj: Profimedia
Sdílej článek:

Pronásleduje ji strach ze smrti a nemůže ani spát. Legendární Jane Fonda (76) si připadá jako na konci života a myslí si, že už ji nic dalšího nečeká. Kvůli stáří dokonce denně pláče!

Říká, že už jí nezbývá moc času. A připravuje instrukce pro pohřeb. Slavná představitelka Barbarelly se o svých pocitech rozepsala na blogu. Příspěvek příznačně nazvala Pláč a svěřuje se v něm třeba s tím, že ji k slzám dojme každá zpráva, kterou se dozví – ať už je dobrá nebo špatná.

„Jsem teď mnohem emotivnější, než jsem bývala zamlada. Děsím toho, jak málo času mi už zbývá. Stále přemýšlím, kolik toho za mnou je a jak to bylo krásné," rozepsala se herečka, jež také proslula kladným vztahem k cvičení.

Stylem psaní jako by se loučila se životem. A mnohé zaskočila. Její přátelé se strachují hlavně kvůli tomu, jak vnímá smrt. „Je přede mnou realita, kdy za chvíli budu ležet někde v hlíně, hnojit ty krásné věci, které teď ještě vidím," píše. „Nechci být zpopelněná – spalováním se totiž tvoří příliš energie a toxinů. Prostě mě hoďte do díry a nechte zetlít, jak nejrychleji to půjde," přeje si stárnoucí herečka.

Cynismus vede její známé k domněnkám, jestli se nedozvěděla nějakou špatnou zprávu o zdraví. Ovšem těžko si představit, co by tak silnou ženu donutilo klesnout na mysli. V roce 2010 jí lékaři diagnostikovali rakovinu, kterou úspěšně porazila. „Tentokrát ale jen sdělila snaše Simoně, aby se po její smrti stala matkou celé rodiny," prozradila kamarádka herečky.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů