Šíp.deník.cz

Herečka Mahulena Bočanová mládne před očima: Je za tím NOVÁ LÁSKA?

Sympatická herečka Mahulena Bočanová letos oslavila půl století, ale tento pro někoho nepříznivý věk na ní není vůbec znát. Ba naopak, každým dnem snad mládne. Když se na pohlednou brunetku podíváte, tak byste jí tipli tak maximálně čtyřicet a to byste ještě přidávali. Co stojí za jejím vzhledem? Že by snad nový muž?

1 / 22
Herečka Mahulena Bočanová.

Herečka Mahulena Bočanová.Zdroj: Tilen Vajt

Mahulena Bočanová s dcerou MárinkouZdroj: Archiv Divadlo kouzel

Na první pohled se zdá, že herečka Mahulena Bočanová vůbec nestárne. Až musí lidem v jejím okolí připadat, že snad podepsala smlouvu s ďáblem, aby se u ní neobjevila ani jedna vráska. Vypadá totiž lépe než před lety.

Mahuleně do tváře se vepsalo i to, že myslí na ostatní.Zdroj: Procter & Gamble

Pleť jako dětská prdelka, lesklé vlasy, úsměv na rtech a především nepřehlédnutelné jiskry v očích. To mají většinou ženy, které jsou čerstvě zamilované a snaží se to kamuflovat. Nechtějí ještě do světa vykřičet, že jsou šťastné po boku nového muže.

Aktivně se zapojila do pomoci znevýhodněným dětem.Zdroj: Procter & Gamble

Křest kouzelnické sadyZdroj: Archiv Divadlo kouzel

Jestli tomu tak opravdu je a herečka tají před veřejností novou lásku, nemůže se jí vůbec nikdo divit. V minulosti měla na muže opravdu velkou smůlu. Dvakrát rozvedená moderátorka to zkoušela u chlapů všech věkových kategorií, ale vždy to skončilo fiaskem.

Při každém nákupu kosmetiky či produktů pro domácnost přispívá na strádající děti.Zdroj: Procter & Gamble

Nikdy s nikým dlouho nevydržela. Sama prozradila, že je to asi především tím, že je soběstačná a samostatná. Že muže nenechá plnit roli hlavy rodiny, ale musí mu do všeho mluvit, nebo si vše zařídit úplně sama.

Často obráží jednu party za druhou.Zdroj: Instagram

Mahulena BočanováZdroj: Šíp

To časem většinu nápadníků odradilo, protože se cítili méněcenní a radši před soběstačnou Mahulenou utekli na sto honů daleko. A herečce vždycky zůstaly jen oči pro pláč. Ale jestli si myslíte, že na lásku zanevřela, tak se mýlíte.

Mahulena BočanováZdroj: Šíp

Pořád by ráda rozdávala a přijímala vášnivé city, chtěla by se cítit chtěná a milovaná. Vypadá to, že se jí povedlo najít někoho, kdo tohle vše splňuje a bezpodmínečně Mahulenu miluje. Její pohled s jiskřičkami mluví sám za sebe.

Mahulena BočanováZdroj: Šíp PLUS

Herečka se zatím k možnosti nového vztahu nechce vyjadřovat a radši se upíná na charitu. Zapojila se do projektu, který podporuje děti ze znevýhodněných rodin žijící v azylových domech. Chtěla by, aby žily plnohodnotným životem a na dětství vzpomínaly rády.

Mahulena Bočanová s MárinkouZdroj: Šíp/Tilen Vajt

Sama si z dětství pamatuje jen to dobré. „Hezké vzpomínky jsou bohatstvím na celý život. Je fajn, když teď můžeme pomoci nákupem běžné kosmetiky či prostředků pro domácnost pomoci dětem v nouzi, aby měly pěkné vzpomínky na dětství,“ svěřila se Mahulena.

Mahu Bočanová by si tenhle snímek asi za rámeček nedala!Zdroj: Šíp PLUS

Ta sama vychovává dospívající dceru Márinku, se kterou to vždycky neměla úplně jednoduché. Holčička byla trošku ve všem pomalejší a potřebovala speciální zacházení. Ale herečka se snažila ze všech sil, aby své dceři dopřála jen tu nejlepší péči.

Mahulena Bočanová v Prolhané KattyZdroj: Archiv divadla Háta

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů