Šíp.deník.cz

Herečka Veronika Freimanová přehodnotila celý svůj život: UŽ NECHCE BÝT OTROKEM!

Sympatická herečka Veronika Freimanová za svůj život nikdy neuměla říct ne. Chtěla každému vyhovět za každé situace, nekoukala na sebe, ale prostě chtěla dělat to, co po ní chtějí ostatní. Ale jak čas utíká, řekla důrazné "dost", až všichni koukají, kolik síly a odhodlání se v umělkyni bere!

1 / 21
Herečka Veronika Freimanová s manželem Vladimírem Boučkem.

Herečka Veronika Freimanová s manželem Vladimírem Boučkem.Zdroj: Herminapress.cz

Herečka Veronika Freimanová má takové kouzlo, že si dokáže podmanit všechny diváky.

Veronika FreimanováZdroj: Tv Prima

Usměvavá brunetka Veronika Freimanová se v českém showbyznysu pohybuje už od svého útlého mládí. Díky svému talentu, ale i nespornému půvabu se stala jednou z nejobsazovanějších hereček u nás.

A ještě k tomu všemu Veronika snad ani nestárne. Na to, že se brzy stane babičkou, by to do ní nikdo neřekl.

Veronice Freimanové její zranění komplikuje život.Zdroj: Šíp

Lidé si ji velmi oblíbili pro její milou povahu, pokoru a neustále dobrou náladu. Bohužel k ní život nebyl vždycky moc hodný. Prošla si doslova peklem, když zjistila, že její manžel Jaroslav Brabec čeká dítě s Olgou Menzelovou.

Až nový manžel dokázal v ní probudit opravdové city, až s ním zapomněla na tu obrovskou křivdu.

Vladimír Bouček a Veronika Freimanová k oltáři zatím nepůjdou.Zdroj: Šíp

Myslela si, že pro ni život skončil, že už nikdy nebude nikoho milovat, že nikdo ji už nebude mít nikdo rád. Propadala depresím, upnula se na práci a rezignovala na jakýkoliv vztah, než přišel osudový muž Vladimír.

Už ani nedoufala, že by mohla někoho milovat, natož se opět vdát.

Veronika FreimanováZdroj: Šíp

Ten změnil celý pohled na dosavadní svět a konečně zase v jejím životě vysvitlo sluníčko. Opět zahořela láskou a dokonce se i provdala. Sice tvrdila, že už pod čepec nechce, ale ta trpělivost a láska, kterou dostávala od Vladimíra, ji přesvědčila o opaku.

Je šťastná jako nikdy v životě. Má nejen muže pro život, ale její dvě dcery jí dělají samou radost, stane se babičkou a jde z role do role.

Veronika FreimanováZdroj: Šíp

Ale ani přes nový vztah nedokázala pořádně zvolnit. Neuměla říct režisérům a producentům ne, chtěla se každému zavděčit a vyhovět jim. Ale sama pak poznala, že takhle by to dál nešlo. Jenže až teď přišla ta správná chvíle si opravdu dupnout!

Málokdo to od Veroniky čekal, ale opravdu si umí stát za svým.

Veronika FreimanováZdroj: Šíp

Její dcera totiž brzy porodí Veronice první vnouče a herečka by nechtěla prošvihnout ty krásné okamžiky, kdy se poprvé stane babičkou. Chce si to malé užívat plnými doušky a později si nevyčítat, že radši pracovala, než se škvrněti věnovala.

I když vizáží na babičku nevypadá, ale na novou roli se opravdu těší.

Václav Kopta a Veronika Freimanová při natáčení noční scény komedie Sněženky a machři po 25 letech před chatou Severka.Zdroj: Jiří Hanzl

Dokonce zrušila i tři divadelní představení, aby nemusela pořád tolik docházet do divadla. Hry jí totiž zabíraly nejvíce času. Musela pořád chodit na zkoušky, neustále se něco řešilo, předělávalo, až už řekla stop. Nechala si teď jen natáčení.

Na peníze si stěžovat nemůže. Jelikož je prý šetrná, dokázala si ušetřit pořádný balík, takže si práci může jen vybírat.

Veronika FreimanováZdroj: Tv Prima

„Chci mít více času pro sebe, pro rodinu a už brzo se poprvé stanu babičkou, tak na to se moc těším,“ nechala se slyšet herečka, která střídavě žije v Praze a v Písku, odkud pochází její manžel. Nechtěla ho o rodné město připravit, proto radši dojíždí a všechno by už časově nestíhala.

Proto to Veronika vyřešila po svém - vzdala se pár rolí, které už ji stejně nikam neposouvaly.

Veronika FreimanováZdroj: Šíp/Kateřina Šulová

Nikdy se necítila lépe než teď. Konečně má tolik času pro život a na rodinu, že se jí o tom ani nesnilo.

Veronika FreimanováZdroj: Šíp

Více pikanstností ze života celebrit se dozvíte v tomto videu:

Zdroj: šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů