Šíp.deník.cz

Herečky primáckého seriálu konečně ukázaly NEUVĚŘITELNĚ roztomilé děti!

9 fotografií 9
Monika Zoubková s dcerou
Monika Zoubková s dcerou
Zdroj: Tv Prima
Monika Zoubková s dětmi Monika Zoubková s dětmi Monika Zoubková a Jana Bernášková s dětmi Jana Bernášková s dětmi
Sdílej článek:

To jsou broučci. Monika Zoubková (38) a Jana Bernášková (34) vyvedly ke koním své malé potomky. 

Jana Bernášková a Monika Zoubková využily možnost strávit příjemné odpoledne na statku v Kamenici za Prahou a zajezdit si na koních. Na projížďku se těšily hlavně děti, které vzali s sebou.

Jana Bernášková, která hraje v seriálu Všechny moje lásky lékárnici Anežku, s sebou na statek vzala dceru Justýnu i synka Theodora. Zatímco Justýnka se nemohla dočkat, až bude jezdit, chlapečkovi byli koně celkem jedno, mnohem víc ho zajímal bagr a smečka psů běhajících kolem. Když ho ale maminka Jana vtáhla do sedla, neprotestoval.

"Justýnka kdysi na koni jezdila, proto se sem moc těšila. Já mám koně ráda, kvůli jedné roli jsem dokonce absolvovala nějaký výcvik, ale netvrdila bych, že umím jezdit. Bojím se jen trochu. Mnohem víc bych se bála něčeho, co se týká výšek, asi bych se neodvážila absolvovat třeba bungee jumping," říkala Jana.

Monika Zoubková, která hraje v tomtéž seriálu Zuzku, s sebou vzala obě dcerky. Starší Emma chodí do jezdeckého kroužku, proto se na ježdění moc těšila, a svezla se i mladší Stella.

"Já jsem jako dítě taky chodila jezdit na koni. Ale protože jsem byla prťavá, dlouho trvalo, než mě nechali se svézt. Už delší dobu přemýšlím, že bych si pár lekcí dala. Mám z koní obavu, ale zároveň mě láká zase na nich začít jezdit. Dneska jsem koně hřebelcovala tak po pětadvaceti letech," řekla Monika. 

Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů