Šíp.deník.cz

Hofmann a Čvančarová na premiéře filmu: Až čas zahojil rány, které si způsobili

5 fotografií 5
Jitka Čvančarová a Martin Hofmann
Jitka Čvančarová a Martin Hofmann
Zdroj: Profimedia
Jitka Čvančarová a Martin Hofmann spolu roky nemluvili Herecká dvojka se znovu sblížila během natáčení seriálu Most! Jitka Čvančarová se vedle svého ex pořádně uvolnila Martin Hofmann chvilkami nevěděl kam s očima
Sdílej článek:

Jitka Čvančarová dlouhé roky nemohla přijít na jméno svému expříteli Martinovi Hofmannovi, který jí svou nevěrou s prostitutkami utrhl pořádnou ostudu. Herecká dvojice se ale pracovně sblížila během natáčení seriálu Most! a na premiéře filmu Střídavka všem ukázali, že veškeré křivdy z minulosti jsou již zapomenuty.

Minulý víkend se v pražském zábavním centru Toboga na Zličíně uskutečnila premiéra filmu Střídavka. Hlavní role ve snímku ztvárnili Jitka Čvančarová s Martinem Hofmannem, kteří si v komedii zahráli bývalé manžele a samozřejmě nemohli na premiéře chybět.

K překvapení všech se navíc k sobě Hofmann s Čvančarovou velice měli. Jitka se dokonce v jednu chvíli, když seděla vedle svého ex na gauči, rozhodla otočit opačně a odhalila všem přítomným hostům i fotografům svou krajkovou podprsenku. Tím ale Hofmanna natolik rozhodila, že nevěděl kam s očima.

Přátelské vztahy mezi bývalými partnery jsou přitom novinkou, Jitka totiž dlouhé roky nechtěla mít s hereckým kolegou nic společného.

Vše zkazila nevěra

Martin Hofmann a Jitka Čvančarová před lety tvořili krásný pár českého showbyznysu. Vše se ale pokazilo v roce 2009, když deník Blesk zveřejnil informaci, že herec využíval eskortní služby, zatímco jeho partnerka zrovna natáčela seriál Dokonalý svět.

Čvančarová tehdy dala Hofmannovi ze dne na den kopačky, dlouho ale na ocet nezůstala. Dva roky po rozchodu si vzala profesionálního tanečníka Petra Čadka, se kterým zplodila dvě děti a žije s ním dodnes.

Herečka ovšem dlouhou dobu nechtěla o Hofmannovi ani slyšet, až po letech se znovu setkali před kamerou při natáčení seriálu Most!, kde si zahráli také bývalé partnery.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů