Šíp.deník.cz

Hřebíčková hraje v novém seriálu frustrovanou manželku, v soukromí to má opačně

4 fotografií 4
Seriál Pozadí událostí
Seriál Pozadí událostí
Zdroj: Česká televize
Petra Hřebíčková září v novém seriálu ČT. V seriálu hraje nešťastnou manželku. Divákům se představí v netradičním účesu. Všichni ji znají jako půvabnou blondýnku.
Sdílej článek:

Česká televize uvedla nový miniseriál Pozadí události. V hlavních rolích září známé herecké tváře jako jsou například Jiří Havelka, Petra Hřebíčková nebo Jitka Čvančarová.

Postavu Soni Kostkové hraje půvabná herečka Petra Hřebíčková. Kvůli roli dokonce změnila barvu vlasů. Pro Petru jsou typické krásné a dlouhé blond vlasy. V roli vysokoškolské profesorky Soni se ovšem představí v krátkém zrzavém účesu. 

Toxický vztah a erotická kniha

Soňa přednáší na Univerzitě Palackého na katedře bohemistiky. V manželství žije s cynickým Liborem Kostkou. Vztah s manželem udržuje jen kvůli společným dětem a stabilnímu finančnímu zajištění. Libor pracuje na manažerském postu v úspěšné firmě, vydělává hodně peněz a rodině tak zajišťuje slušný životní standard. Cynický manžel se netají tím, že pravidelně střídá milenky a vodí si je dokonce i domů. 

Frustrovaná Soňa sepíše knihu o svém manželství a životě jejího bratra Vojtěcha, který je také vysokoškolským profesorem. Ironicky laděný erotický román Pozadí událostí se rozhodne vydat. Díky všem okolním událostem se ovšem musí bránit a knihu vydá pod pseudonymem.

V soukromém životě prožívá štěstí

Ve svém osobním životě je Petra Hřebíčková úplně jiná než Soňa. S Matějem Dadákem má tři děti a krásný vztah. Po dvou synech se dočkali minulý rok narození dcerky. Petra patří k jedné z nejvíce obsazovaných hereček, a tak strach o své finanční zabezpečení v reálném životě mít určitě nemusí. 


Čtyřdílnou minisérii Pozadí událostí vysílá Česká televize od neděle 11. září 2022 vždy od 20:10 hodin na programu ČT1. 

Zdroj: Česká televize

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů