Šíp.deník.cz

TAJEMSTVÍ ZE ZÁHROBÍ: Zakladatel Playboye Hugh Hefner měl TAJNÉ NAHRÁVKY Z ORGIÍ

Zakladatel renomovaného časopisu Playboy Hugh Hefner se nikdy netajil svým bujarým sexuálním životem. Aby ne, stačilo někdy nahlédnout za zdi slavného Playboy Mansion, kde se promenádovala stovka rozesmátých děvčat s králičím ocáskem a ušima na hlavě. Jeho divoké párty navštěvovaly i ty největší celebrity té doby, a za zataženými závěsy se děly věci, o kterým se nám, obyčejným smrtelníkům, může nechat jenom zdát. Nebo ne? Hugh Hefner si totiž ty nejdivočejší orgie natáčel!

1 / 13
Hugh hefner

Hugh Hefner, zakladatel slavného pánského magazínu Playboy a muž stojící za sexualizací zvířecích miláčků je v erotickém průmyslu považován za průkopníka a legendu. Jeho časopis Playboy totiž spojil porno a zábavné čtení, dva protipóly, jež do sebe jaksi nemohly zapadnout. A přesto se dnes jeho počínáním inspiruje tisíce dalších magazínů.

Hef, jak mu každý přezdíval, neměl o ženy nikdy nouzi. Vzhledem k tomu, že spoustě dal kariéru předních cover girl a modelek, byl u žen nesmírně oblíbený. Třikrát ženatý, první manželství s Millie Williams jim vydrželo deset let, s druhou manželkou, bývalou Playmate Kimberly Conrad, se Hefner oženil až třicet let po prvním neúspěšném manželství, v roce 1989. Rozvedli se v roce 2010, dva roky na to si vzal dalšího králíčka, Playmate Crystal Harris. Hefner zemřel 27. 9. 2017, zanechal po sobě čtyři děti - Coopera, Marstona, Christie a Davida. 

Milovník žen a sexu

Hugh hefnerZdroj: winto

Že se Hefner nestyděl za svůj roztržitý sexuální život, to věděl každý. Playboy Mansion bylo prakticky sídlo nevšedních orgií. Z každé na začátku nevinné párty u bazénu se stala žhavá a nezapomenutelná noc pro všechny účastníky.

Hefner měl kolem sebe desítky žen v mikrošortkách a přilepeným ocáskem na vypracovaném zadečku. V roce 2018 by před Playboy Mansion pravděpodobně stály davy protestujících, kterým by se představa chlípného starouška s houfem nadějných modelek nelíbila, v minulém století a na začátku toho nového to ale byl standart, kterého se chtěla účastnit každá vlivnější (a nadržená) hvězda.

Orgie v Playboy Mansion

Hugh hefnerZdroj: winto

Staroušek Hef miloval své hosty a rád pořádal obrovské orgie, na kterých nepoznáte, která končetina je čí. Hefner si také tyto orgie rád natáčel. Podle blízkých zdrojů rodiny měl Hefner několik desítek kazet z mnoha vzrušujících akcí, jež se za hradbami Playboy panství odehrály.

Zakladatel Playboye se vyžíval v nahrávání všeho, co se na jeho kalbách odehraje. Ať je to odhalené ňadro, opilecká rvačka nebo nachytání služky s další služkou, Hefner chtěl materiál a ten materiál měl. Měl ho spousty. Většina pocházela ze 70. let minulého století, kdy se pořádaly ty nejulítlejší orgie, jaké svět viděl. Jenže Hefner se v průběhu let začal bát a nahrávky chtěl zničit.

Pamela Anderson a uniklá Sex Tape

Pamela Anderson a Tommy Lee se zasnoubili a vzali po 4 DNECH!Zdroj: winto

Hefner se podle zdroje začal bát, že jeho četnou sbírku nahrávek někdo odhalí. Po aféře jeho Playmate protežé a modelky Pamely Anderson, které jen tak unikly do světa dvě sex tape, se Hefner rozhodl, že všechny nahrávky musí zmizet z povrchu zemského.

,,Poté, co mu Pamela Anderson řekla o dvou uniklých nahrávkách, se Hugh rozhodl, že bude nejlepší, když se nahrávek zbaví, než když je bude mít někde schované," prozradil zdroj. Nahrávky však spálit nechtěl, určitým způsobem chtěl, aby existovali. Rozhodl se pro jejich uchování v zabetonované bedně, která poputuje do oceánu.

Zabetonovaná bedna plná nahrávek

Hugh hefnerZdroj: winto

,,Hugh vysvětlil, že nechtěl zničit život, manželství nebo kariéru nikoho, kdo byl na jeho nahrávkách," tvrdí zdroj. ,,Pověřil svého vedoucího ochranky, aby shromáždil všechny video i audio nahrávky do dřevěné bedny, kterou zabetonoval a vyhodil z paluby lodě do Tichého oceánu. Bylo to v devadesátkách. Joe, vedoucí ochranky, o tom pak nikomu neřekl."

,,Těch nahrávek bylo opravdu mnoho," pokračuje zdroj. ,,Kupa kazet natočených na 8mm film, audio záznamy…  Všechno to bylo nahráno v divokých 70. letech. A když Pamele Anderson unikly její videonahrávky, Hefner se zděsil, že by někdo mohl odhalit jeho sbírku."

Aukce Hefnerových osobních věcí

Hugh hefnerZdroj: winto

,,Stalo se to během rozvodového řízení s jeho druhou ženou Kimberly Conrad. Hefner viděl, že některé oslavy byly čím dál divočejší a bylo jen těžké uhlídat všechny hosty. Děsila ho představa, že se někdo vkrade do jeho soukromé sbírky, odhalí, co všechno nahrál a rozhodne se to zveřejnit za účelem profitu."

Toto odhalení přišlo jen několik dní před veřejnou akcí Hefnerova majetku. Dne 30. listopadu a 1. prosince se bude veřejnost přetahovat o osobní majetek, například legendární červené župany, kapitánskou čepici, jedinečnou verzi hry Monopoly na téma Playboye nebo jeho cestovní doklady.

Co si o nahrávkách myslí Bára Basiková?

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů