Šíp.deník.cz

Hvězda Ulice Jakub Štáfek přiznal, že PODRAZIL kamaráda!

5 fotografií 5
Jakub Štáfek s kolegyní z Ulice Patricií Solaříkovou.
Jakub Štáfek s kolegyní z Ulice Patricií Solaříkovou.
Zdroj: Hermina
Štáfek si mejdan ke startu televize Smíchov užíval po boku Jiřího Mádla. Jakub Štáfek s partnerkou. Jakub Štáfek s přítelkyní. Jakub Štáfek
Sdílej článek:

Už jedenáct let vídají diváci seriálu Ulice Jakuba Štáfka (26) na obrazovkách a přihlížejí, jak z puberťáka roste dospělý muž. Jenže i on prožil hříšné období. A při nepříjemné situací udělal něco, co se rozhodně nedělá - vymluvil se na kamaráda.

Jakub Štáfek o celé stiuaci otevřřeně promluvil. "Byl jsem natěšený, že dostanu v osmnácti řidičák. Ještě než mi ho vydali, sedl jsem za volant a chytila mě hlídka. Naštěstí jsem měl naučené rodné číslo kamaráda, který už řidičák měl. Takže jsem se vymluvil, že u sebe nemám "papíry" a nadiktoval jsem jeho rodné číslo. Naštěstí to prošlo a bylo to v pohodě," prozradil herec a šibalsky se u toho usmíval. 

Dnes si prý na policejní hlídky dává pozor a je obezřetným řidičem. "Nikdy jsem žádnou větší pokutu neplatil," prozradil talentovaný mladík, který se snaží točit i vlastní filmy. Podobnou fintu by na policisty už nikdy nezkusil. "Mohlo by to skončit pořádným průšvihem," uzavřel.  

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů