Šíp.deník.cz

Ztráta miminka i deprese: 30leté manželství Trojana provázely zoufalé momenty

4 fotografií 4
Ivan Trojan s manželkou
Ivan Trojan s manželkou
Zdroj: Profimedia
Ivan Trojan si s manželkou Klárou procházeli už několikrát krizí. Na podzim si vyrovnali manželé majetek. Úspěšný herec bydlí údajně sám se psem. Jejich syn Josef se věnuje také herectví.
Sdílej článek:

Herec Ivan Trojan a jeho manželka Klára Pollertová-Trojanová se vzali v roce 1992 a od té doby byli dlouhý čas považováni za jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu. Prožili toho spolu opravdu hodně. Narodily se jim 4 děti, několikrát se společně objevili před kamerou a jeden druhému byli velkou oporou. A to pochopitelně i v těch nejtěžších chvílích. 

Příznivce jednoho z nejpopulárnějších českých herců Ivana Trojana naprosto zarazila zpráva o tom, že jeho manželství s Klárou Pollertovou-Trojanovou po více jak třiceti letech končí. „Už několik měsíců spolu ani nežijí. Paní Klára, pokud vím, bydlí někde na Smíchově, a pan Ivan tu zůstal sám se psem,” uvedl pro Blesk člověk z okolí manželů. 

Smutné začátky

Manželé spolu vydrželi neuvěřitelných 30 let, které byly protkány jak těmi nejradostnějšími okamžiky, tak těmi nejsmutnějšími. Dvojice si řekla své „ano” v roce 1992, a to v absolutní tajnosti. Dokonce o sňatku neřekli ani svým rodičům a pozvali na něj jen dva svědky. Následně se podle eXtra.cz pokoušeli o miminko. A podařilo se. Klára otěhotněla. 

Jenže jak rychle přišly pocity štěstí, tak rychle se dostavily pocity absolutního zoufalství. Klára totiž o první miminko přišla. A možná právě už tehdy se u ní začala rozvíjet endogenní deprese, která jí byla později diagnostikována. 

Radosti i starosti

Nakonec se ale manželé dočkali čtyř krásných dětí, které jim dělají samou radost. Ivan Trojan se postupem času stával jedním z nejváženějších českých herců a na první pohled se mohlo zdát, že má jeho rodina zkrátka vše, po čem kdy toužila. Bohužel Klára se začala stále častěji potýkat s nepříjemnými psychickými problémy. Kvůli depresím dokonce skončila na antidepresivech. 

Ivan Trojan ale vždy tvrdil, že s manželkou překonají všechny špatná období a vždy najdou sílu jít dál. Zdá se ovšem, že jim nakonec síly, bohužel, přece jen došly. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů