Šíp.deník.cz

Ivana Gottová má koronavirus: Nemoc ji nutí totálně měnit plány!

Ivana Gottová se nakazila koronavirem! Vdova po Karlu Gottovi o tom informovala fanoušky svého muže skrze sociální sítě, a oznámila, že slavností premiéra filmu Karel bude o dva týdny přeložena!

1 / 12
Ivana Gottová

Ivana Gottová se měla po roce objevit ve společnosti na smutné výročí, prvního října to bude přesně rok od smrti Karla Gotta!

Den před slavnostní premiérou filmu Karel byla naplánovaná tisková konference a novinářská projekce, kde se nakonec známá vdova neukáže a termíny akcí musela přeložit.

"Milí příznivci, vím, že se na film Karel moc těšíte, a cítím, že obzvlášť v této složité době by vás náš film mohl povzbudit a inspirovat, protože je plný nejen obrovské energie a radosti z hudby, ale i silných emocí, vůle, statečnosti a smíření. Proto film vstoupí do českých a slovenských kin dle plánu, 15. října 2020. Můj manžel byl vždy poslem dobrých zpráv, nechť je proto i uvedení filmu Karel na plátna v této době plné nejistot nadějí, že bude zase lépe. Jsem přesvědčená, že takto by si to náš Karel přál. Vaše Ivana," ubezpečila Gottová natěšené fanoušky, že i v nelehké situaci kolem koronaviru, už dokument do kin půjde v ohlášeném termínu!

Ivana Gottová je další na seznamu celebrit nakažených COVIDEM-19.

'Přišel mi e-mail od Ivany a velmi mě to překvapilo. Jedna paní mi nabídla, že první tři měsíce budu u ní zdarma, pak až začnu platit nájem. Určitě tuto nabídku využiji.' překvapily děvčata Gottovy dalším pokusem o zlepšení vztahů!Zdroj: Profimedia.cz

"Ivana Gottová má od dnešního rána, tj. 23. září, potvrzen pozitivní test na covid-19. Proto se bohužel nemůže zúčastnit novinářské projekce a tiskové konference, která je plánována na 30. září. Protože chce být Ivana Gottová ohleduplná k ostatním a neriskovat přenos viru na kohokoliv dalšího, slavnostní premiéra filmu se z 1. října odkládá na 14. října. V polovině října už bude celá rodina připravena film o Karlu Gottovi oficiálně představit a do kin slavnostně uvést," uvedla pro deník Extra tisková mluvčí vdovy.

Situace s pandemií je nyní opět na hraně, a po nástupu nového ministra zdravotnictví Romana Prymuly stále všichni s napětím očekávají nové restrikce, distributory filmu to prý nechává zatím v klidu!

Film o Karlu Gottovi bude podle všeho kasovní trhák, fanoušci se ho nemůžou dočkat.

První týdny po návratu do Čech měla Dominika Gottová skvěle našlápnuto. Našla si práci v obchodním domě Palladium, a chtěla dodržet svůj slib otci, že skončí s alkoholem a konzumací prášků.Zdroj: Profimedia.cz

Ondřej Kulhánek ze společnosti Bontonfilm, která snímek uvede do kin, vidí situaci optimisticky. "Podle vyjádření Lubomíra Zaorálka jsou kulturní akce k sezení při nošení roušek a dodržování základních hygienických předpisů bezpečné. Hlavní hygienička České republiky Jarmila Rážová uvedla, že takové akce nejsou ohnisky šíření viru. Na diváky s rouškou tedy v kinech nečeká žádné nebezpečí a jeden z nejočekávanějších filmů roku si mohou v klidu užít," řekl deníku Idnes.cz.

Film o Gottovi natočila režisérka Olga Špátová, která se zpěvákem i celou jeho rodinou prožila poslední rok jeho života.

"S podporou obětavé lásky své ženy Ivanky zápasil s nemocí statečně. Jsem vděčná, že jsem s ním mohla strávit celý rok života ve chvílích šťastných a dojemných, ale i nelehkých," uvedla Špátová.

Přejeme Ivaně Gottové rychlé udzravení a na snímek se stejně jako všichni ostatní fanoušci Karla Gotta velice těšíme!

Olga Špátová přistupovala k natáčení filmu Karel s velikou pokorou.

Olga ŠpátováZdroj: Profimedia

Nejstarší dcera zpěváka Dominika Gottová jako jediná v dokumentu nebude!

Dominika GottováZdroj: Profimedia

Karel Gott byl miláčkem národa, s jeho ztrátou se veřejnost těžko smiřuje.

Nechci s ním už mít nic společného, ale ta situace se mě bohužel dotýká,' řekla Gottová Blesku. Tolkki ale slova své manželky nebere vážně a ubytoval se pouhých pár kilometrů od ní!Zdroj: Profimedia.cz

Zpěvák inspiroval svou obrovskou vnitřní sílou.

Charlottka potřebuje dospět a navíc teď prožívá těžké chvíle. Sláva je to poslední, na co myslí. „Toto období je ale velmi citlivé a ztrátu lidí v tomto věku vnímají velmi bolestně. Bude tedy záležet na tom, jak se celá tahle situace bude vyvíjet.'Zdroj: Profimedia.cz

Ivana Gottová se musí doma vyležet, naštěstí má lehčí formu koronaviru.

„Holčičky na tatínka nikdy nezapomenou. Jedna, pravděpodobně ta starší, s tím hodně bojuje. Je uzavřená, truchlí a její maminka se o ni bojí,“ pokračuje.Zdroj: Profimedia.cz

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů