Šíp.deník.cz

Natěšená Ivana Gottová: Její život čeká velká změna

5 fotografií 5
Ivana Gottová s dcerami
Ivana Gottová s dcerami
Zdroj: Profimedia
Ivana Gottová ukázala dcery Charlotte a Nelly. Z nejmladších dcer zpěváka vyrostly krásné slečny. Ivana Gottová na premiéře zářila. Ivana Gottová má s dcerami krásný vztah.
Sdílej článek:

Ivana Gottová se po smrti manžela stáhla do ústraní a na žádných veřejných akcích se neobjevovala. Výjimkou pak byla předpremiéra snímku Karel v Plzni a následné oficiální uvedení snímku v pražském Slovanském domě, kam vdova dorazila v doprovodu svých dvou dcer Charlotte a Nelly. Tisková mluvčí rodiny Gottových Aneta Stolzová nyní prozradila, co Ivanu čeká. 

Od doby, co zemřel legendární zpěvák Karel Gott, se po Ivaně Gottové a jejich dcerách takřka slehla zem. Dlouhé měsíce se na žádných společenských událostech neobjevovaly. Vzhledem k tomu, že se však musely vyrovnat s bolestivou ztrátou, bylo jejich rozhodnutí více než pochopitelné. Jak se ale zdá, nyní se všechny tři dámy pomalu vrací do běžného života a dle všeho je bude moci veřejnost vídat častěji, než bylo zvykem. 

První slova Ivany k fanouškům

Ivana Gottová s fanoušky svého manžela od jeho smrti komunikovala jen prostřednictvím sociálních sítí, během předpremiéry dlouho očekávaného snímku Karel, která se konala v amfiteátru v Plzni, po dlouhých měsících před obdivovatele konečně předstoupila a pronesla k nim několik slov. „Jsem moc ráda, že tady s vámi mohu být. Děkuji, že předpremiéra se koná v jeho rodném městě. Ať vás film zahřeje u srdce a ať se vám líbí,” řekla podle Blesku dojatě směrem k divákům.

Na slavnostní premiéru, která se uskutečnila několik dní na to v Praze ve Slovanském domě za přítomnosti mnoha hvězdých hostů, pak Ivana dorazila i se svými dvěma dcerami Charlotte a Nelly. Veřejnost tak mohla konečně spatřit, jak nejmladší dcery Mistra během posledních let dospěly. 

Co bude dál?

Vdova po Karlu Gottovi ani jejich děti během představení snímku s přítomnými novináři nekomunikovaly. Mluvčí rodiny Gottových Aneta Stolzová však poskytla odpovědi na několik zásadních otázek. Tou nejdůležitější bylo, zda se Ivana po premiéře opět stáhne, nebo se konečně začne více ukazovat na nejrůznějších společenských událostech. „Ivanka chtěla hlavně dotáhnout projekty spojené s odkazem Karla Gotta. Krůček po krůčku se zase bude objevovat ve společnosti. Moc se těší a doufá, že budou příznivci Karla Gotta spokojeni,” prozradila Aneta Stolzová Expresu

„Já stále s Ivanou spolupracuji a podílím se na projektech, které souvisí s odkazem Karla Gotta. Ta intenzita je ale menší, než když Karel Gott žil,” dodala ještě. 

Ivana Gottová je velmi aktivní na Instagramu:

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů