Šíp.deník.cz

Skandály Trumpové: Zvířata bránila v kožichu, na terapii objednávala alkohol

5 fotografií 5
Ivana Trumpová
Ivana Trumpová
Zdroj: Profimedia
Ivana Trump se léčila v devadesátých letech ze závislosti na alkoholu Ivana Trump zemřela za velice záhadných okolností Na pohřbu Ivany Trump nechyběl její bývalý manžel Donald Trump Smrt Ivany Trump zatím znalci považují za nešťastnou náhodu, konspirátoři mají ale jiné názory
Sdílej článek:

Od nedávné smrti Ivany Trumpové přibývá stále více spekulací, jak vlastně k tragédii došlo. Někteří lidé věří absurdním teoriím, že byla první manželka bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa zavražděna, jiní zase podporují verzi, že se Ivaně stala osudná její údajná závislost na alkoholu. Ať tak či onak, všichni na ni vzpomínají jako na ženu plnou energie. Na ženu, na kterou se nedá zapomenout. 

Bezvládné tělo Ivany Trumpové nalezla uklízečka pod schody v jejím sedmipatrovém domě na Manhattanu. Dle prvních informací mělo jít o zástavu srdce. Pitva ale později potvrdila, že podnikatelka zemřela na následky poranění trupu po pádu ze schodů. 

Velice podivný byl fakt, že Ivana měla druhý den vypovídat kvůli soudnímu procesu společnosti Trump Organization. Donald Trump, jeho dvě nejstarší děti a bývalá manželka byli předvoláni, aby podali výpověď ohledně firmy Trump Organization, která uměle navyšovala hodnotu majetku za účelem získání úvěrů za výhodné sazby a uplatnění daňových úlev. 

Kvůli úmrtí Trumpové nakonec generální prokurátorka předvolání odložila, aby rodina mohla v klidu truchlit. 

Mohl za to alkohol? 

Od tragické smrti Ivany Trumpové přibývá stále více svědků, kteří tvrdí, že podnikatelka měla v posledních letech problémy s konzumací alkoholu. 

Spisovatelka Ivana Lowell navíc tyto teorie přiživila svými vzpomínkami na Trumpovou, se kterou se prý seznámila v léčebně v Malibu někdy v devadesátých letech. "Na léčení už ji doprovázel mladý muž jménem Roberto," popsala Lowell ve svém sloupku pro web Air Mail s tím, že Trumpová tehdy nastoupila pod falešným jménem. "Vysoká blondýna s do výšky vyčesanými vlasy a výrazným líčením na potkání ječela: Kolikrát ti musím zopakovat, že moje jméno není Ivana, ale Maria. Já jsem Maria," vzpomíná spisovatelka. Nakonec se ale Ivany seznámily a vzniklo z toho pevné přátelství.

Na konci léčebného procesu prý Trumpová u večeře objednala šampaňské pro všechny spolupacienty. Někteří logicky odmítli, podobně nemístné nápady ale měla podnikatelka v repertoáru celkem běžně. Například na slyšení před městkou radu, kde se snažila s kamarádkami prosadit opatření proti tyranům zvířat, přišla v tygřím kožichu dlouhým až po zem. 

Kolem smrti Ivany Trumpové koluje mnoho otázek

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů