Šíp.deník.cz

Vnuk Jacka Nicholsona se vrhl na herectví a promluvil o dědovi. Co řekl?

16 fotografií 16
Duke Nicholson (vlevo) zdědil po slavném dědečkovi Jacku Nicholsonovi uhrančivé charisma.
Duke Nicholson (vlevo) zdědil po slavném dědečkovi Jacku Nicholsonovi uhrančivé charisma.
Zdroj: Profimedia.cz a Instagram
Jacka Nicholsona netřeba představovat. Už před Přeletem to byl slavný herec a tato role mu vynesla jen dalšího Oscara do sbírky (celkem jich má 12). Jack je zkrátka nejlepší blázen na světě. Jack Nicholson Jack Nicholson Jack Nicholson
Sdílej článek:

Duke Nicholson promluvil o tom, jak je na tom jeho známý dědeček Jack Nicholson.

V posledních letech se uznávaný herec Jack Nicholson stáhl z centra dění a žil život relativní izolace v kopcích Los Angeles. Ačkoli sem tam dorazil na zápasy milovaného týmu Lakers v NBA, naposledy jsme ho s jeho synem Rayem viděli v lednu 2019.

Tato nečekaná absence vyvolala obavy o jeho zdraví, neboť Nicholson je vášnivým fanouškem Lakers a jeho dlouhodobá nepřítomnost na jejich zápasech tak trochu zaváněla nějakými problémy - zdraví, staří, nemohoucnost, spekulovalo se o všem možném. Naštěstí zbytečně…

Obavy o Nicholsonovo zdraví se totiž před časem rozptýlily díky jeho vnukovi Dukovi. V rozhovoru pro The Hollywood Reporter potvrdil, že jeho dědeček se má skvěle a je na 100 procent fit.

Odkaz slavného dědečka

Duke také prozradil, že společně s Jackem a zbytkem rodiny Nicholsonů oslavili Den díkůvzdání v Jackově domě na Mulholland Drive. A přestože se podle Duke Nicholsona rozhovor vůbec netočil kolem herectví, je zřejmé, že se Duke prostě snaží zajistit, aby měl jeho dědeček Jack vše, co potřebuje.

Duke Nicholson přiznal, že hercem se stal spíše náhodou, nikoli vlivem slavného dědy. Jeho cesta k herecké kariéře začala, když ho jednoho dne představil jeho otec Kil Kilmera hudebnímu manažerovi, který Duke následně obsadil do videoklipu. Tím se mladíkovi otevřely dveře k roli v hororu "My" od Jordana Peela.

Legrační je, že Peele si při obsazování mladého Nicholsona podle všeho vůbec neuvědomil, jaký slavný rodinný příslušník se objevil v jeho filmu. Duke Nicholson přiznal, že ho uznávaný režisér poněkud zaskočil, když mu řekl, aby jeho postava v filmu sledovala nejoblíbenější (a dost možná i nejslavnější) snímek jeho dědečka - "Osvícení".

Kdo ví, možná to byl první krůček k tomu, že jméno Nicholson se opět zapíše do dějin filmu. Jen tentokrát ne se jménem Jack.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů