Šíp.deník.cz

Veronika Jardu Jágra jen VYUŽÍVÁ, má jasno věštkyně Jolanda! Co ještě řekla?

Šíp se vypravil za věšteckou legendou Jolandou do Děčína, kam nás pozvala do její kanceláře. Nebavili jsme se v přímém přenosu jen o ezoterice, ale i o jejím životě a různých celebritách. Co řekla o hokejistovi Jardu Jágrovi a jeho Veronice Kopřivové? To si za rámeček nedají.

1 / 10
Jolanda Jaromíru Jágrovi nevěští moc dobrou budoucnost.

Cikánská kartářka se proslavila na jedné ezoterické televizi, kdy lidé více zaujala nikoliv svým věšteckými schopnostmi, jako podivnou češtinou, kdy její věty nedávaly chvílemi vůbec žádný smysl. Ale vlastně díky tomu se stala hvězdou internetu.

Lidé pojali její věty „dlouho budeš někde“, „vidím velký špatný“ jako hlášky, které mají dokonce i svou aplikaci. Cikánská vědma se přes noc stala hvězdou a moc dobře si to uvědomuje. Dokonce si zřídila svou kancelář v Děčína, kam Šíp pozvala.

Jolanda v tom má jasno

Jolanda Jaromíru Jágrovi nevěští moc dobrou budoucnost.Zdroj: Facebook.com

Když jsme za ní jeli, netušili jsme, co vlastně od ní čekat. Hraje to v televizi? Nebo je opravdu taková od rány s podivnou češtinou? Tápali jsme, po cestě si říkali, jestli nás něčím překvapí, nebo bude prostě tak otevřená a hlučná.

Tipovali jsme, že bude stejná jako v televizi a nemýlili jsme se. Přijala nás s otevřenou náručí, seděla uprostřed stolu, kde měla připravené karty a různé propriety na věštění. Dokonce má i svou asistentku, která jí pomáhá korigovat zákazníky.

S Vlastíkem Plamínkem ji pojí přátelství

Jolanda Jaromíru Jágrovi nevěští moc dobrou budoucnost.Zdroj: Facebook.com

Bavili jsme se nejen o životě, ale také o českých celebritách. Třeba se rozpovídala o našem nejlepším českém hokejistovi Jardu Jágrovi. U něj to s těmi vztahy nevidí moc růžově, dokonce řekla slova, která si Veronika Kopřivová nedá za rámeček.

„Holky ho vždycky využívaly. Líbí se jim jeho peníze, jeho sláva, že jsou v těch médiích. Možná ho mají rádi, ale více mají rády jeho peníze, peníze kazí charakter. I tady ta, co teď má, s ním není s lásky. Proto si ji vlastně nevezme,“ rozpovídala se Jolanda.

Je to láska z vypočítavosti?

Jaromírovi se mění život od základů, neví, co se sebou.Zdroj: Profimedia.cz

„I v budoucnosti to na svatbu a rodinu nevidím. Spíše přijdou další známosti, se kterými bude delší dobu, ale bude to zase jen o penězích. On, kdyby neměl tolik peněz, byl by daleko šťastnější, ale prachy kazí charakter,“ dodala Jolanda.

Ta dokonce vyvěštila i to, že premiér Andrej Babiš nikdy z vlády neodstoupí. „Ten si může dovolit všechno, všechno mu projde, nevidím tu budoucnost dobře,“ pronesla cikánská vědma, která toho řekla opravdu hodně. A na to se můžete podívat v dalších kapitolách v našem exkluzivním rozhovoru.

Jolanda se s ničím a nikým nepáře. Co má na srdci, to má hned na jazyku.

Jolanda Jaromíru Jágrovi nevěští moc dobrou budoucnost.Zdroj: Facebook.com

Chcete vidět celý rozhovor s Jolandou? Pusťte si toto video:

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů