Šíp.deník.cz

Neshody si vybraly svou daň: Agáta Prachařová i manžel viditelně sešli!

31 fotografií 31
Jakub byl na začátku úplný mladíček.
Jakub byl na začátku úplný mladíček.
Zdroj: profimedia
Kuba se poslední dobou příliš neusmívá. Prachař moc šťastně nevypadá. Agáta vypadá pořád stejně. Jakuba hádky s Agátou trochu poznamenali.
Sdílej článek:

Jakub Prachař a Agáta Hanychová už oficiálně netvoří pár. Dvojice spolu strávila sedm let a mají krásnou dceru Miu. Nakonec jim ale láska nevydržela a šli od sebe! Pojďte se s námi podívat do galerie, kterou pro vás Šíp vytvořil a porovnejte, jak se manželé za dobu svého vztahu změnili!

Dlouho nechtěli Agáta ani Jakub přiznat, že je jejich manželství konec. Snažili se do poslední chvilky vztah zachránit, nakonec se ale stejně rozešli a ne zrovna v dobrém.

Modelka od rozchodu často utíká do Izraeli, kde má svou maminku Veroniku Žilkovou, ale údajně tam i někoho potkala! Zatím ale tuto informaci nepotvrdila, pouze si dělala legraci na svém Instagramu, kde ostatně ráda provokuje jak fanoušky, tak svého manžela Jakuba.

Prachař ale na rozdíl od Agáty nese celý rozchod a očekávaný rozvod velice těžce, na posledních fotkách působí velice unaveně. Herec se hodně obklopil přáteli a snaží se na nepodařený vztah zapomenout.

Přitom, před lety to mezi Agátou a Jakubem vypadalo na lásku na celý život, brali se dokonce dvakrát! Jednu svatbu měli tajnou, druhou pro rodinu a přátele. Prachař své ženě dokonce odpustil nevěru, která se na ni provalila, pohár trpělivosti už ale přetekl.

Pojďme si ale připomenout fotografie od začátku vztahu této výrazné dvojky, kdo se změnil? A podepsali se starosti někomu z nich do tváře? Posuďte sami!!!

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů