Šíp.deník.cz

Šokující rozhodnutí: Jakub Štáfek skončil v Ulici kvůli násilí a rvačkám?

Jakub Štáfek patří mezi mladé nadějné herce. Nejvíce se o něm lidi dozvěděli díky jeho seriálu Vyšehrad, kde sehrál ne příliš inteligentního fotbalistu Laviho. Kromě toho se ale pravidelně několik let objevoval v nekonečné seriálu Ulice! Nyní se však rozhodl pro radikální krok, z televize odchází a ze svého koníčku si chce udělat živobytí! Jaké budou další cesty toho charismatického herce?

1 / 11
Jakub Štáfek

Štáfek chce zřejmě být Českým Schwarzeneggerem, protože se do sportu položil tak moc, že už ho nezajímá nic okolo. Vzdát se lukrativní práce v seriálu Ulice byl obrovským riskem.

Herec však už ambice být na obrazovce aktuálně nemá a souboje mu přináší mnohem větší uspokojení. Rozhodl se, že se pokusí dosáhnout na vrchol a proto se zřekl všechno a bojové sporty dal na první místo.

Už v listopadu ho čeká zásadní souboj v Oktagonu, kde bude moct změřit své síly s profesionálními bojovníky, příprava však bude ještě hodně tvrdá a právě to je i jeden z důvodů, proč se nyní chce kameře vyhýbat.

Jakub v zápasení našel sám sebe. Zde s přítelem Moniky Bagárové, Makhmudem

Jakub Štáfek a MahmudZdroj: profimedia

Při tvrdých trénincích často dochází k více čí méně vážným poraněním, Štáfek ale nemohl spoléhat na to, že bude vždy fit na natáčení! "Často dochází ke zlomeninám, jak ruce, nohy, ale i třeba nos," přiznal herec rizika.

A právě to mu začalo dělat problémy při hraní v Ulici, často jeho obličej nevypadal po zápase nejlépe a podle svých slov Jakub nechtěl způsobovat potíže režisérům. Do této chvilky se totiž záměrně šetřil, věděl, že musí dodržet pracovní závazky, nyní ale začne opravdový masakr.

Pár úrazů už si ze zápasů odnesl, zatím to byla vyhozená čelist či zlomená ruka, to však ještě nedával do sportu vše, co mohl. Během léta ho čeká makačka, která skončí až před finálním utkáním v listopadu!

"Lavi" bude teď pořádně trénovat.

Jakub ŠtáfekZdroj: profimedia

Léto bude ve znamení dřiny, nyní už ho nebrzdí žádné hraní a nemusí si hlídat jak vypadá. Jakub se proto hodlá ponořit naplno do trénování. "Čekají mě dvoufázové tréninky," potvrzuje herec své plány.

V příštích měsících tedy svého oblíbeného herce nenajdete, větší šanci ho potkat bude ve fitku. Štáfek zatím neprozradil, zda je konec s herectvím definitivní, nebo si dává jen pauzu.

Zápasení se pro něj stalo vášní a nejspíš když se mu dobře povede, se už na obrazovky nemusí vrátit nikdy. Je to však věkově omezený sport a tak třeba za pár let, až bude unavený se nakonec vrátí. Pokud mu tedy zbude alespoň trochu použitelný obličej, nárazy jsou totiž velmi tvrdé…

Nový životní styl ho úplně pohltil.

Jak se hercovi v ringu povede, na to si ještě pár měsíců počkáme. Už teď jsou jeho fanynky ale smutné a volají po jeho návratu k filmům a seriálům. Jakub však má jasno.

Zda mu jeho vášeň pro MMA vydrží, zatím neví ani on sám, motivaci má však zatím velmi silnou. Pokud vám Jakub chybí, můžete se na něj přijít podívat právě na onen zápas v listopadu.

Co myslíte, vydrží mu tenhle koníček, nebo se nakonec rád vrátí k natáčení, kde ho nikdo nemlátí? Necháme se překvapit. Má to však své bonusy, herec má naprosto dokonale vyrýsované tělo, co říkáte, dámy?

Na zlomené ruce si zvyká, k zápasení to patří.

Fotbal také miluje, stejně jako jeho postava Laviho.

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů