Šíp.deník.cz

SMRT MANŽELA ji vehnala do náruče mladíků! NIČÍ si Petra Janů kvůli nim život?

Zpěvačka se změnila k nepoznání.
Zpěvačka se změnila k nepoznání.
Zdroj: Profimedia.cz
Sdílej článek:

Zpěvačka Petra Janů se v poslední době změnila k nepoznání. Sama to shazuje na alergii, která ji zdeformovala dříve hezkou tvářičku. Ale nehoní se za něčím, co už nemůže mít?

Sympatická zpěvačka vždycky dbala na svůj vzhled. Už od mládí toho moc nesnědla, protože si chtěla udržet štíhlou postavu. O svůj obličej také každý den pečovala, aby se vyhnula vráskám. Pokaždé vypadala jako ze škatulky.

Právem na ni byl manžel Michal Zelenka pyšný. Kde mohl se svou ženuškou chlubil, ukazoval se s ní, přál ji ten úspěch, tleskal jí za to, jak na sebe dře. Zpěvačka se předháněla, aby se i po letech manželství muži líbila.

Upravená dáma s rockerkou v těle

Petra JanůZdroj: Astrosatmedia

Jenže pak přišlo něco, co navždy změnilo Petře Janů život. Manžel onemocněl rakovinou a nedlouho poté zemřel. Od té doby se zpěvačka do sebe uzavřela a začala žít úplně jiným životem. Najednou byla sama jako kůl v plotě, v srdci díra jako dveře do stodoly a cítila se nechtěná.

Dodnes na manžela s láskou vzpomíná a byla by ráda, kdyby tu pořád byl. Byl pro ni nejen zákonný muž, ale také nejlepší přítel, motor života, dělal ji šťastnou. A najednou Petra nevěděla, co si sama počít, samota ji doháněla k šílenství.

Chtěla zastavit věk i novými prsy

Petra JanůZdroj: Herminapress.cz

Možná proto si pak našla mladého milence, kterého si dokonce na čas přestěhovala k sobě domů. Chlubila se všude, kam přišla, že má na to mít kluka ve věku potencionálního syna. Užívala si života plnými doušky.

Jenže láska k mladíkům začala překračovat všechny hranice. Petra najednou zjistila, že je sice fajn mít vedle sebe „mladé masíčko“, ale je těžké s nimi udržovat krok. Poté měla začít navštěvovat plastického chirurga častěji, než předtím.

Stala se z ní kreatura

Zpěvačka se změnila k nepoznání.Zdroj: Profimedia.cz

Předtím se ráda nechala vylepšit, ale jen tak trochu, aby to nebylo vidět. Ale jak začala randit se zajíčky, dost s tím přitvrdila a měla být na estetické klinice více jako doma. Nechtěla vedle klučíků vypadat jako jejich babička.

Jenže si neuvědomovala, že nikdo z nás čas nezastaví. Že jí vrásky navíc slušely, byla to stále ta sexy dračice plná života. Ale to sama neviděla. Chtěla najít elixír mládí, přála si vypadat jako před dvaceti lety.

Nikdo zpěvačku nepoznával

Zpěvačka se změnila k nepoznání.Zdroj: Profimedia.cz

Ale teď si tím začala ničit život. Měnila se ve svou vlastní karikaturu. Sama to přičinila alergii, která jí znetvořila obličej, tak podivně nafoukla. Ale odborníci přes plastiky se shodli, že to byla tak maximálně alergie na látku, která má „vytáhnout“ obličej.

Radši by se Petra měla smířit s tím, že už jí dvacet nikdy nebude. A možná hledat spřízněnou duši v jiné věkové kategorii, která jí nebude připomínat, že i ona stárne a má nějakou tu vrásku navíc. Vždyť má tolik obdivovatelů, kteří by zpěvačku brali všema deseti.

Snad se dá Petra Janů opět do kupy. Byla by škoda, kdyby si opravdu znetvořila obličej po vzoru hollywoodských hereček, které teď nikdo nemůže poznat.

Zpěvačka se změnila k nepoznání.Zdroj: Profimedia.cz

Více zajímavostí ze života celebrit najdete v tomto videu:

Zdroj: Šíp
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů